Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a tüntetések hatására...

Vajon a tüntetések hatására Orbán be fogja a migránsokat?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarom hogy bejöjjenek, féltem a gyermekeimet.
2018. dec. 15. 21:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
Én is szeretnék befogadni párat a házamba,ezért holnap feltétlen tüntetni fogok!4!44
2018. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
77%
Ja és több kebabost is akarok!
2018. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező!

Hoz világra még egy magyart!!! Ez segít!

2018. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagytok hogy a gyermekeink jövőjét teszitek tönkre ezzel? Azt hittem a választások után biztonságban leszünk de nem nyugodtok úgy látszik!! Gyűlöllek titetekt!!
2018. dec. 15. 22:30
 25/43 anonim ***** válasza:
86%

"Miért vicces hogy féltem a gyerekeimet? Iskolába is alig merem elengedi nőket, munkahelyen végig attól rettegek mi lesz velük. Éjjelente sokszor sírok mert nem akarom hogy megerőszakolják a kislányomat. Ez szerintem egyáltalán nem vicces."

Ez már tényleg nem vicces, szakemberrel kellene konzultálnod, mielőtt a pánikrohamaidat és a tévképzeteidet a gyerekeidre is átragasztod.

2018. dec. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
89%
Én meg az országot féltem az ilyen birkáktól mint te...
2018. dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
82%
Ja igazából szüljél többet, ezzel megállíthatod a migránsokat és megmentheted a kárpátmedencét, legalábbis az a nő akinek zsiráfja volt ezt mondta.
2018. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
88%

Nah kérdező akkor van egy jó meg egy rossz hírem:

-a jó hír, hogy abszolut nem amiatt tüntetnek, mert bárki is egy szem migránst akarna ide

-a rossz hír, hogy mostmár sokkal több időd lesz a munkában gondolni a gyerekeidre, egészen pontosan évi 400 órával több! Ez azt jelenti, hogy ha él vele a munkáltatód -márpedig éli fog-, akkor heti 6 napot fogsz dolgozni. Ha te nem, akkor majd az ukrán vendégmunkás fele annyi pénzért mint te.


Jah és igen! Emiatt a túlóratörvény miatt tüntetnek - meg a független bíróságok lekaszálása miatt, meg az LTP-k miatt, a családok éve hazugság miatt, a konzultációs kérdőív fétis miatt, a hazug propagandák miatt, a médiabefolyás miatt, a hajléktalanok miatt, az oktatás miatt, az egészségügy miatt, a korrupciós ügyek miatt, a kilakoltatások miatt... Összességében -most figyelj, mert ezt szeretitek mantrázni- az elmúlt 8 év miatt!


Nem tudom, hogy troll vagy-e, mert először egy épelméjű azt gondolja ilyen hülye nem lehet valaki magától, de sajnos tényleg vannak olyan egybites emberek, akik ezt véresen komolyan kérdeznék meg.

2018. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
*bocsánat, nem 400-al több, hanem az eddigi 250 max túlórát emelték 400ra
2018. dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
87%
Jah! És kb ez az utolsó esélye a gyerekeidnek, hogy ne legyenek kiszolgáltatottak a saját országukban!
2018. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!