Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a tüntetések hatására...

Vajon a tüntetések hatására Orbán be fogja a migránsokat?

Figyelt kérdés
Nagyon nem akarom hogy bejöjjenek, féltem a gyermekeimet.
2018. dec. 15. 21:57
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%
A túlóratörvény miatt tüntetnek, te szerencsétlen...
2018. dec. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"Miért vicces hogy féltem a gyerekeimet? Iskolába is alig merem elengedi nőket, munkahelyen végig attól rettegek mi lesz velük. Éjjelente sokszor sírok mert nem akarom hogy megerőszakolják a kislányomat. Ez szerintem egyáltalán nem vicces."


Nyugi, én egyedül császkálok Óbudáról Dél-Pestere nap mint nap, és még egyszer sem erőszakoltak meg, vagy kaptak el. Egyszer volt az, hogy egy arab egyetemista srác kérte el a számomat, mert meg akart ismerni, de abból sem lett semmi probléma (max. kicsit a srác önbecsülése sérült, mivel visszautasítottam - nincs szükségem/időm jelenleg komolyabb kapcsolatra).


Külföldön is voltam már egyedül sétálni éjjel (Krakkóban), ott sem volt semmi probléma. (Bár Krakkó valóban nem egy veszélyes hely).


Olaszországban is évente voltam (főleg északon síelni), iden is megyek, de nem robbantottak fel, nem raboltak el, sem Tarvisióban, sem Pisaban, sem Nápolyban.

A "fekete" bőrűek száma valóban több volt, de semmi probléma nem volt. (Bár akkor mondjuk nem is egyedül voltam)


Való igaz, jobb félni, mint megijedni, de nem szabad túl vagy alul értékelni a veszélyt. Ha folyamatosan félelemben éled le az életedet egy csomó újdonságból kimaradsz.


Én sem támogatom az észnélküli bevándorlást, reális veszélyei vannak, de attól, hogy valaki másmilyen, még nem feltétlen terrorista/bűnöző.


16/L



Amúgy a mostani tüntetések az új munkatörvény ellen szólnak, aminek elméletben meg van az oka, szép és jó, de vannak benne kiskapuk, amik miatt a munkavállalok nagyon rosszul járhatnak, ha a munkáltató kihasználja azokat.

2018. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
90%

Te sem az eszedről vagy híres...

Kezdem érteni hogy miért Orbán a miniszterelnökünk...

Mintha a többi párt támogatná ezt...

Kivéve lmp...

2018. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!