Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy kiderült, hogy a valódi nyugdíjaspárt az MSZP és a DK, A Fidesz pedig a legnépszerűbb a fiatalok körében?

Figyelt kérdés

[link]

A Fideszen kívül csak a Jobbiknak és a Momentumnak van jelentősebb támogatottsága a fiatalok köt. MSZP-nek és DK-nak szinte 0. Mikor veszik észre, hogy ameddig életben tartják a nyugdíjas szavazóik ezeket a pártokat addig nem lehet leváltani a Fideszt, mert az MSZP és Gyurcsány náluk is rosszabb a fiatalok szerint?


2018. dec. 19. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Minden korosztàlyban és tàrsadalmi csoportban vezet a fidesz
2018. dec. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit szóltok hozzá, hogy kiderült, hogy a valódi nyugdíjaspárt az MSZP és a DK"


Aki nem teljesen fogalmatlan az idáig is tudta.

2018. dec. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Fidesz 36%??

Most a falusi, cigány, gyári melós vallásos, erdélyi fiatalok vagy kik ezek? Mert én is ebbe a korosztályba tartozok, de szerintem ciki nálunk fideszesnek lenni, egyetlen egy embert sem ismerek, csak idősebbeket.

2018. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3-as:

Pont arról beszélek, hogy nem feltétlenül Fideszesek, csak ha az MSZP és a DK (ami viszont valóban halálosan ciki a fiataloknál) van beállítva a Fidesz ellenfelének akkor inkább leszavaznak a Fideszre.

A kormányváltás 0. lépése az MSZP és a DK eltakarodása kell hogy legyen.

2018. dec. 19. 12:40
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

"Most a falusi, cigány, gyári melós vallásos, erdélyi fiatalok vagy kik ezek?"


Pontosan ők azok.

2018. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ezen semmi meglepő, ezt eddig is tudni lehetett.
2018. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Ellenzéken belül semmi ereje nincs az mszp-DK-nak szavazok között, ennek ellenére Nemrég felreppent a hír a fidesz médiában, hogy Gyurcsány állna az ellenzéki koalíció élére. Sőt, hogy maga Gyurcsány áll a tüntetéssorozat mögött, ő mozgatja a szálakat a háttérben 😂

Pedig ez is egy jól kitalált lejárató hír egy kis tipikus Fideszes összesküvés elmélettel fűszerezve, ugyanis ennek a két pártnak csak a hangja nagy, de beleszolásuk nem sok lesz az új összekovácsolódott ellenzékben.

2018. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is népszerűbb a Fidesz és én is fiatal vagyok!

Hát melyik másik pártban vannak viccesebb emberek az MSZP-n kívül mint a Fideszben??? :D

[link]

Remélem sosem tűnik el a Fidesz mint párt! Egyértelműen ne ők legyenek a kormány! De ha nem lenne Fidesz nem lenne értelme beírni minden nap a Coub-ba, hogy #Fidesz! :(

2018. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ez derült ki a felmérésből. A nyugdíjasoknak nem mérték meg a pártpreferenciáit, csak a fiatalokét.
2018. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

18-25 éveseket kérdeztek, ezek jó része szavazni se megy el. Egyébként majd olyan jó 10-20 év múlva fog számítani.

Hiába kiugróan magas a momentum támogatottsága a fiatalok körében, ha a bejutási küszöb közelébe se jutott.

2018. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!