Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz hívők titeket nem...

Fidesz hívők titeket nem zavar, hogy ti nektek már nem lesz nyugdíjatok és a gyerekeiteknek sem?

Figyelt kérdés
Mivel fogjátok ezt majd pótolni? Talán nem kellett volna elűzni a fitalokatt külfölre?

2019. jan. 1. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Engem nem zavar.
2019. jan. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
A java fideszes már rég kap nyugdíjat őket pont nem érdekli mi lesz 10 Év múlva addigra már nem lesznek
2019. jan. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
50%
nem zavarja őket csak hogy orbán meg védi őket a migráncsoktól sorostól Eutól........
2019. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem vagyok fideszes.

Nem "zavar", mióta dolgozom (1998) tudom, hogy nem lesz nyugdíjam. Ezt az egymást váltó kormányok csak megerősítették.

2019. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem,mert adgigra úgyis meghalok!A gyerekem pedig okos lesz,lelép külföldre vagy fideszközeli vállalkozásba kezd,valahol Mészáros vagy Lázár urak gyermekeinek a birodalmában.
2019. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

És mit kezdesz a 2/3-dal kedves utolsó?


-Kérek szépen egy kenyeret.

-250 Ft-ot kérek.

-Nincsen pénzem.

-Akkor nem viheti el az árut.

-De hisz 2/3-dal nyertünk!!

-Ja, az más. Tessék a kenyér.

2019. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

A Fidesz-hívőket még az se zavarja, ha valaki télen halálra fagy a saját házában, ha még tud valamivel fűteni akkor meg jegyzővel akarják elérni hogy halálra fagyjon, mert zavarja a füst a szomszédot.

Itt az élő példa rá, olvassátok el a kérdést aztán a hatodik választ, amit a kedves embertársaikat szerető itteni fideszesek 0 százalékosra pontoztak le: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__9675..

2019. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Mert a Csótány idején nem fagyott meg senki ugye?
2019. jan. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
#7 törvények és jog kategóriában egy politikától független kérdésre adtál egy viszonylag hasznavehetetlen választ . Azért lettél lepontozva . Nem értem hogy jön a fejedben ehhez bármi féle párt szavazói hogy téged pontoztak volna le ott. Nagyon szomorú lehet az életed hogy ha még a szomszéd légszennyezésében is a fideszt látod
2019. jan. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Piros Kalapács a nevedből már csak a sarló szó hiányzik és teljes lesz a Rákosi-korszak felelevenítése. A gondolkodásmódod már adott hozzá. Hasznavehetetlenek az emberi jogok? Mert a válaszom hasznavehetetlennek minősítésével az általam védett értékek ellen szólaltál fel.

Mindenesetre örülök hogy annyit sikerült csak a válaszomból felfognod, hogy a Fideszt és a szavazóit kritizáltam. Esetleg Soros-bérencnek nem akarsz minősíteni engem? Ha te kerülnél olyan helyzetbe hogy télen a "szomszéd légszennyezésére" kényszerülnél, jól esne, ha tűzifa helyett feljelentést kapnál a szomszédodtól?

2019. jan. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!