Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyaroknak mi baja van a...

A magyaroknak mi baja van a jóléttel? Miért szavaznak meg olyat, aki nyíltan megmondta, hogy nem akar jólétet, inkább építsük fel azt, ami Törökországba meg Kínában van?

Figyelt kérdés

2019. jan. 6. 21:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%

11es

Nem Szegedre, Veszprémre, Pécsre és a többi nagyobb városra gondolnak vidék alatt, hanem szerintem a 10-20 ezer főnél kisebb településekre, ahol tényleg ilyenek az emberek. Kivétel ez alól a budapesti agglomeráció, ahova a pestiek kiköltöztek.

2019. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2es, kevesebben szavaztak a fideszre mint az ellenzékre még úgy is hogy az egészet szétcsaltátok
2019. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 márpedig nem én találtam ezt ki,hallottam ahogy ezt mondták.

Ráadásul nem is idősek,hanem 20-on évesek,szóval az én generációm..Tüntetés volt a téma,azon szörnyülködtek,hogy "Ezeknek holnap nem kell dolgozni,hogy itt tüntetgetnek?!"

Ja,valóban nem lesz itt változás ha ilyenek az emberek.

2019. jan. 7. 00:32
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem robgrosnak fogalma sincs róla, hogy mi van a kistelepüléseken. Ha nem ez menne, amit leírunk, már rég nem lenne Fidesz-kormány, de ha nem hiszi, akkor Youtube-on is egy rakás videót tudna nézni a besült vidékiekről.
2019. jan. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Koplárovics Béci ***** válasza:

"a nép 2/3-a jólétet akar, ezért szavazott a Fideszre."


A nép alig 1/3-a, a választók kb fele szavazott a fideszre, és ez eredményezett a választási rendszerben 2/3-ot. Nem baj, ha nem érted, a te hibád csak annyi, hogy nem gondolkodsz.

2019. jan. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
15: 500 fő alatti településen élek, szóval nem mindenhol megy ez. Itt is van egy-két balék, egy-két hülye, akit bözsi utalvánnyal meg lehet venni, de közel se ez a jellemző. Környékemen is csak ott tudott nyerni a Fidesz, ahol nagyszámban fordulnak elő a cigányok (nyílt titok, hogy megvették a szavazataikat).
2019. jan. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Ki mondta, hogy nem akar jó létet? Orbán azt mondta, hogy munkaalapú társadalmat akar, amikor átvette a kormányt hatalmas (rekord) munkanélküliség volt. Mindenki dolgozni akart, ezért monta, hogy munkaalapú társadalmat akar létrehozni. Sikerült neki


Szándékosan félremagyarázzák ezeket a mondatokat

2019. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

,,amikor átvette a kormányt hatalmas (rekord) munkanélküliség volt"


Amit úgy oldott meg, hogy a statisztikákban trükközött. Az alapfokú kompetencia tanfolyam is azért kellett, mert azokat már nem munkanélkülinek írták be.

2019. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem a jóléttel van bajuk, máshol kel keresni a baj forrását. A jelenség az USA-ban is megvan a republikánusok és demokraták között.


A demokraták szociálisan sokkal érzékenyebb programmal rendelkeztek, míg a republikánusok sokkal inkább a gazdasági elit támogatását élvezték, és azok érdekeit képviselték. Mégis a republikánusok nyertek sokkal többször.

Egyszerűen arról szól a játék, hogy két-három témát fenn kell tartani, amit bizonyos csoportok fontosnak tartanak szegénységük ellenére is. Ilyen pl. a kereszténység.


Persze a cégek sokkal jobban is tudnak adakozni, mint a szegény emberek.

2019. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!