Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 oldalán miért olyan...

A 444 oldalán miért olyan menő a kommentelés?

Figyelt kérdés

[link]

Erre a semmi cikkre is több mint 80 komment érkezik, és sokszor olyan baromságokról beszélgetnek aminek semmi köze az adott cikkhez.

Milyen híroldalak vannak még, ahol lehet kommentelni? Pl. indexen, origon miért nem lehet?


2019. jan. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Mert menő leírni, hogy "Mocskos Fidesz!".


Egyébként O1G.

2019. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Mert hasonló hasonlónak örül, azért.
2019. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem minden kommentemet azonnal töröltek, hát én nem vagyok menő, várj, megtörlöm a szemem olyan szomorú vagyok és mert nem látok írni.
2019. jan. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem is feltűnt már. Az alábbi dolgokra jutottam, de csak tipp:

1. Mert névtelenül lehet kommentelni

2. Mert a 444 nem egy "tömegportál" mint mondjuk az Index, aki odamegy igazi ízig-vérig 444-olvasó az már kommentel is akár.

2019. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem az zavar hogy van egy komoly téma, és jön valami debil farok, beszúr valami kis szellemes poénocskát mondjuk a törpéről, a sok proli belájkolja, erre meg felcsimpaszkodik 5 másik debil és nekem percekig kell görgetnem és mazsoláznom mire találok egy értelmes hozzászólást ami érdemileg is tesz az adott cikkhez. amúgy o1g
2019. jan. 17. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 nekem is pontosan ez a problémám, a sok hulladék kommentet kiszűrni, sok idióta van az biztos
2019. jan. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!