Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rabszolgatörvény csak árt a...

A rabszolgatörvény csak árt a gazdaságnak?

Figyelt kérdés

Én közgazdaságot tanulok és ezért tudom,hogy az a jó a gazdaságnak,ha minél többet költenek.Ha az emberek elmennek kirándulni,szórakozni,pènzt költeni.

De a rabszolgatörvény miatt az embereknek nem lesz idejük az életre.Nem fognak sehova sem eljárni.Ez meg a szociális intézmények,szórakozóhelyek stb számára js hatalmas veszteség lesz



2019. jan. 14. 13:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
#19 és 20: Minden csoportban vannak ilyenek. De a legtöbb rendesen dolgozni megy és ezért ismerik el a dolgos magyarokat sok országban. Nekem is volt ilyen lógós ismerősöm. Kiment és finnyáskodott. Hazament. 3 év múlva már benőtt a feje lágya és ismét kiment. Azóta is rendesen dolgozik.
2019. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
44%
"MAF(idesz)FIA tagok"....ezt ismételgeted mint egy papagáj, szánalmas, azért mert vannak akik másképp látják a dolgokat, mint te, és nem tudsz érveket felhozni...
2019. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
#23Ez igaz...Nem kéne senkit ki osztani politikai véleménye miatt.De ez a fideszesekre is vonatkozik de a jobbikosokra is!
2019. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért törölted, hogy lehessen látni a neved 23-as? Nem vagy büszke a kérdéseidre, meg a válaszaidra? :)
2019. jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy töröltem a nevemet? Vagy hogy ki vagyok?
2019. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ja bocs 21-nek láttam. Akkor nem nekem szólt. Már meginedtem, hogy engem is listáznak. Hehe.
2019. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
5, SzDG-nek szólt
2019. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kár, pedig már kezdtem büszke lenni magamra hogy valaki engem is listáz. Hehe.
2019. jan. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
77%

Több munka => több pénz => többet költesz => jobban pörög a gazdaság


Én amikor sokat túlóráztam ugyanúgy megvettem amit akartam : jobb plazma, pc-s játékokban prémium járgányok, jobb kaja rendelve. Mert ha hétvégén van egy pár óra TV-zni, szórakozni nem mindegy hogyan teszem :)


Rendelni meg ma már netről is lehet munkaközben. Akinek nem sok van kajaszünetben

2019. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 TaylerHU válasza:

A rabszolgatörvény csak annyit takar, hogy kb napi 2órával többet kell dolgoznod, de ezt lehet úgyis, hogy egyszer 4 egyszer semennyi. Emellett vehetsz ki szabadságot, és hétvégék is vannak, ha "olyan vagy" akkor elmész táppénzen.

Hidd el, van mire költened, amit megkeresel.

2019. jan. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!