Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rabszolgatörvény csak árt a...

A rabszolgatörvény csak árt a gazdaságnak?

Figyelt kérdés

Én közgazdaságot tanulok és ezért tudom,hogy az a jó a gazdaságnak,ha minél többet költenek.Ha az emberek elmennek kirándulni,szórakozni,pènzt költeni.

De a rabszolgatörvény miatt az embereknek nem lesz idejük az életre.Nem fognak sehova sem eljárni.Ez meg a szociális intézmények,szórakozóhelyek stb számára js hatalmas veszteség lesz



2019. jan. 14. 13:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy megy. Ott az ilyen éhenpusztulna. :D
2019. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
34%
Majd nézzük meg mi lesz az eredménye 1 év múlva. A MAF(idesz)FIA úgyis sikeresnek fogja mondani. Gyaníthatóan majd ki se fizetik vagy kiadják szabadságban a túlórákat. Ezzel nem fog nőni a fogyasztás. De legalább el lehet menni túrázni a szabadnapokon. Aki dolgozott már életében és túlórázott is az tudja: a legtöbb munkáltató szívesebben váltja meg szabadsággal a túlórákat.
2019. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
48%
"Majd nézzük meg mi lesz az eredménye 1 év múlva." Na ebben egyetértünk, addig is nem kell itt a hangulatot kelteni, meg hisztizni előre, meg tájékozatlanul dobálózni mindenféle hülyeséggel...
2019. jan. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, az okfejtésed majdnem jó, de mégis mellélőttél.

Akkor igazad lenne, ha Magyarország jelentené a teljes emberiséget,és a "túlóratörvény" mindenkire vonatkozna.

Csakhogy azok a szerencsétlenek akikre ez vonatkozik, amúgy is csak az alap dolokra tudnak költeni, szórakozóhely közelébe se tudnak szagolni, ráadásul csak egy szűk társadalmi réteg.

Ha viszont ez a réteg többet dolgozik, akkor többet lehet exportálni, amitől nő a GDP, a turisták meg majd mennek a szórakozóhelyekbe, mint eddig is.

Én ott látom a hibát, hogy pont az lenne a cél, hogy ebben a rétegben is növekedjen a születésszám, azaz hosszútávon legyen munkaerő. És pont itt sérül az egész, ha többet dolgoznak, nem tudnak majd gyereket vállalni. Én itt látom a hibát.

2019. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%

SzDG: Kizavartak titeket mindenfelé kommentálni? Most látványosan megszálltátok a fórumokat. MAF(idesz)FIA tagok. Nézzük már meg hogy ti mennyi időt töltötök itt és pl én mennyit. Elárulom: Ti feszt itt vagytok. Én csak napi max 1 órát. Vannak napok amikor itt se vagyok. Mert dolgozok. De ti soha nem dolgoztatok. Ez nem munka hogy pénzért kommentálok. Nem hangulatkeltés hanem munkatapasztalat. Tudod. Ami nektek nincs.

Ami hangulatot kelt azok ti vagytok.

2019. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
35%

Javítom, nehogy belekössetek hogy valami elszólás: Ez nem munka hogy pénzért kommentálTok. Csak a szövegbevitel automatikusan javítja.


Kérdező: hagyd. Fullba tolják a kretént a propagandisták. De ne hibáztasd szegényeket. Ez a "munkájuk".

2019. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
76%

#15, nem csak itt kommentel, imád perverzkedni a kis hamis :D


Itt pl. bulizós fiú: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt egy perverz kislány: https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt házas ember: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..


:D :D :D

2019. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
47%
Elmentek a barátaim külföldre...Ott igaz több a pénz.. Enni vittek magukkal dehát nem kellet kaját fizetni...De kikellet fizetni a Szállásukat arra elment a fele pénz.Az egyikük nem akart dolgozni ugyanazt csinálta mint itt Magyarországon is. Mindent csinált csak nem dolgozott.Azt mondtak neki viszont látásra holnap ne gyere.Haza jött minnd .Ithon mit csinálnak munkán?Esznek,isznak ludtálkodnak.A túlóra törvény az rossz de azért ben maradnak tulórán és felveszik a fizetést amire én is irigy vagyok!
2019. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
34%
+A nyelvett se tudták megtanulni.Ottani Magyarnál dolgoztak feleanyiért...
2019. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
36%
Lustálkodnak*
2019. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!