Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Valaki el tudná...

Ellenzékiek! Valaki el tudná magyarázni, hogy miért jó az, hogy Szél, és Hadházy beült az mtv várójába avval a tudattal, hogy úgysem kerülnek be az adásba?

Figyelt kérdés
Én is ellenzéki vagyok, azt értem, hogy 2 vezető politikus be akar kerülni a közmédiába, de azt nem értem, miért ücsörögnek ott egész délután, hiszen TUDJA mindenki nagyon jól, hogy nem fognak bekerülni se adásba, se az igazgatóval, vagy bárkivel komoly interjút vagy bármit készíteni. Miért mennek be akkor? Vagy tényleg arra számítanak, hogy ott normálisan kezelik majd a dolgot?

2019. jan. 14. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha meg sem próbálják akkor az a köztévében úgy jönne le, hogy ha odamentek volna akkor természetesen fogadták volna őket, de nem mentek. Sőt: tán még azt is mondanák, hogy hívták őket!
2019. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert felhívja a figyelmet arra, hogy mennyire egészségtelen a média. Minden normális TV kapkod azért, hogy beszélhessenek egy parlamenti párt vezetőjével, vagy más fontos politikusokkal, de ők még akkor se hajlandóak egyetlen percet se szánni rájuk, ha kifejezetten odamennek. Ez egyértelműen annak a jele, hogy ez a "köz" média a Fidesz szócsöve, csakis az létezik amit a Fidesz mond és csakis abban a formában, ahogy a Fidesz előírta. Több köze van a mai közmédiának a médiához Kádár alatt, mint egy demokratikus médiához.
2019. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki tudja, hogy a közmédia propagandamédiaként működik, de azért mégis jó ha pl időről időre kikerül egy vágatlan videó, amin a riporter épp megmondja a riportalanynak, hogy mit mondjon. Azt is mindenki tudja, hogy az ellenzéki politikusokat nem fogják fogadni az állami tévében, pláne nem fognak adásba kerülni, de ettől még oda kell menni és meg kell mutatni, hogy tényleg nem. Ez fontos dolog, hogy konkrétan meg legyen mutatva valami, ne csak az legyen, hogy hát mindenki tudja.
2019. jan. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
ki akarták provokálni a fellépést ellenük. Sikerült is. Állandóan zavarták a szerkesztést. Üldözték a dolgozókat, hogy engedjék be őket még az ajtünak is nekiment Kunfalvi. Ha nem dobják ki őket ott laktak volna
2019. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Nagy ellenzéki lehetsz kedves utolsó!:) Kunhalmi Ágnes a neve, nem Kunfalvi. :)))

Egyébként én konkrétan le vagyok azóta is döbbenve mindkét oldalról. HírTV-n Apáti Bence műsorában amit leadtak még annál is szánalmasabb, amit ők akartak elérni.

2019. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Semmi más , mint mocskos provokáció, mentelmi jog mögé bújva, tudatosan. Lejáratták magukat Szánalmas. Anno egy Fideszes sem csinált ilyet, pedig volt igencsak baloldali is a királyi TV.
2019. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kitartóan vártak, végül lejött hozzájuk Papp Dániel.
2019. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Ennek tökéletesen az volt az értelme, hogy megmutassák, az MTV fidesz kottából játszik.


Most nem voltak ott tömegek, csak 2 politikus, akik nem is a szerkesztőségbe/stúdióba akartak bekontárkodni, hanem a főnökkel beszélni, miközben átnyújtanak egy pendriwe-ot, amit vagy felhasznál, vagy nem.


Törvényes joguk van, hogy belépjenek oda, mégis kizárták és ide-oda küldözgették őket. Nyugodt szívvel utálhatja bárki bármilyen pártot, vagy politikust, de konkrétan az lett bemutatva, hogy törvénytelenséget/szabálytalanságot követnek el az ellenzékkel.

2019. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Performansz...
2019. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

Ha a sok hírhamisító szolgalelkű szerkesztő már csak egy kicsit is szarabbul érzi magát aznap, akkor már megérte.


Mellesleg elég jól felhívja a figyelmet szerintem arra, hogy ami most folyik a közmédiában, az nem tudósítás, hanem nyílt megtévesztést.

2019. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!