Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006-ban miért mondták, hogy...

2006-ban miért mondták, hogy Gyurcsány lealázta Orbánt? Csak 19 éves vagyok, de azt tudom, hogy Orbán senkivel se vitázik azóta.

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 21:23
1 2 3 4
 11/32 mindentudó99 ***** válasza:
49%
Gyurcsány többet hazudott a vitában. Ezzel nyert. Pl szemrebbenés nélkül hazudta hogy nem lesz vizitdíj. Kikérte magának. Lett.
2019. jan. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
20%
Kedves kérdező! Akkor elárulok neked egy "titkot". 2006-ban Orbán Viktor szándékosan hagyta magát "legyőzni". És tudod hogy miért? Mert ő nem egy egoista ripacs, aki a pillanatnak él ( Fletó), hanem ő már akkor is politikus volt, és pontosan tudta hogy egy TV vitát, és a 2006- os választást ugyan megnyerheti Gyurcsány , de aztán majd jönni fog a feketeleves, és el is kell vigye majd a balhét az, aki ránkzúdította. Orbán Viktor pontosan tudta, hogy ezzel "vereségével" megássa az MSZP SZDSZ ámokfutása sírját, de örökre!! Természetesen azt is tudta 2006- van, hogy 2010 ben bucira verik majd gyurcsányékat.És így is lett. Az egész nem szólt másról, minthogy Orbán hagyta beledőlni a saját kardjába Gyurcsányt, hiszen jól ismerte a gyenge pontjait, és tudta, hogy csak így tudja "elősegíteni" Fletó karakter öngyilkosságát. Ami azóta is tulajdonképpen tart, és nagy eséllyel Fleto barátunk örökre kiírta magát a magyar politikai életből ,csak ő ezt még nem hajlandó belátni. Mint ahogy még mindig a legnagyobb problémája az, hogy hogyan tudna egyszer még az életben legyőzni Orbán Viktort. Már kezd ebbe beleőrülni, nézd csak meg!!
2019. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
30%

Be"szarás....a 36%-os szerint Orbán direkt vesztett :D

Előre tudott mindent? Előre tudta, hogy jön egy válság?

Ha tudta, akkor viszont ő a legnagyobb hazaáruló, amiért nem állta útját.


Könyörgöm, ekkora sületlenséget ne találjunk már ki. Orbán nem egy egoista ripacs? Nem hogy belföldön nem vitatkozik senkivel és nem nyilatkozik független sajtónak, de még külföldön is mondott már le beszélgetéseket, csakmert előre nem ismert kérdéseket is tettek volna föl. Orbán vitakultúrája és derekassága szánalmas. Gyurcsány egy balfék volt és lesz továbbra is, de Orbánnal ellentétben ő nem félt beleállni a pofonba.

2019. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Bocsánat...a 30%-os előző válaszolóra gondoltam.
2019. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
22%

Kedves 76% - os.1. Ne magyarázz már bele olyat ami a válaszomban nem volt benne!! A gazdasági válságot nem látta előre, gazdasági válság nélkül is ugyan oda jutott volna Gyurcsány a hova jutott, ezt látta előre Orbán, amúgy fenntartom, amit írtam. 2. Persze te az én ilyen jellegű kérdésem nélkül is nagyon hamar eljutottál a hazaáruló kifejezésig, mert ez neked jólesik, mert el AKARSZ jutni odáig, egészségedre! 3. Úgy látom, hogy ezen az oldalon csak azok vannak 70% körül meg a fölött, akik Fide$$- eznek, meg Orbánbérenceznek, meg hazaárulóznak, meg sorospártiak, de csak azért, hogy azzal is a Fideszt támadhassák.

4. én büszkén vállalom a 30%- omat és tudod miért? Mert ti ballibsik zsigerből azonnal le 0% - ozzátok azt, akinek egy kicsit is más a véleménye, vagy megpróbál veletek vitába szállni. Nincs ezzel baj, majd ti is remélem ugyanilyen "büszkén" vállalni fogjátok a választásokon elért százalékaitokat, de tartok tőle hogy természetesen egyből "választási csalás!!" címszóval lesznek fent a kérdéseitek.

5.A tegnapi napon három helyre belinkeltem a wikipédiáról olyan történelmi tényeket amelyek Soros Györgyhöz köthetőek, és bizony összefüggésben vannak a kialakult politikai helyzettel, és a migránsokkal kapcsolatos helyzettel is. Nem kitalációk, nem egyénileg elferdített tények! Tudod, mi történt, öt percen belül kitörölték egész egyszerűen a általam idézet történelmi tényeket!! Miután ismételten befenyegettem az aktuális moderátort, hogy a Nemzeti média és Hírközlési hatósághoz fordulok, érdekes módon minden "visszaállt". ennek tudatában és ismeretében úgy gondolom , hogy nektek semmi jogalapotok nincsen innentől kezdve arra , hogy a médiát Fidesz- seggnyalással vádoljátok, Meg hát egyébként is nézzünk csak körül, hogy hány baloldali televíziós és netes media létezik már, köszönhetően simlicskánaknak is.

2019. jan. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
26%

1. Sajnálom, hogy olyasmit látok a soraidba ami nincs is ott. De egész pontosan mit kellene értenem "feketeleves" alatt? Azt mondod, hogy Orbán előre tudott dolgokat, de pont ezeket a dolgokat nem konkretizálod.


2. Igen, éltem az alkalommal. Most én is kérjem ki az elmúlt évek Soros bérencezéseimet, vagy "hazaárulásaimat"? Fogalmazz egyértelműen és tárgyilagosan.


3. Az én %-omat nem a politika kategória adta, hanem jobbára a Kultúra és vallás-ban való írásaim. Mióta itt is irkálok 15%-ot vesztettem.


4. Mondjam azt, hogy ezzel nem vagy egyedül? Nem azért hivatkoztam rád a %-oddal, mert kést forgathatok meg a szívedben, hanem mert ez a legegyszerűbb módja beazonosítani a válaszolót a nicknevén kívül.


5. Láttam azokat a tényeket, azt sajnálom belőle, hogy amikor kapsz rá egy reagálást, vagy foglalkozol vele, vagy nem, de változatlanul másolgatod máshova.

Nyugodtan küld el nekem privátba, szívesen vitatkozom róla, de az nem fair, ha a tényeket egyoldalúan mutatod be mindenféle kontextus nélkül.

2019. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
73%

"1.Sajnálom, hogy olyasmit látok a soraidba ami nincs is ott. De egész pontosan mit kellene értenem "feketeleves" alatt? Azt mondod, hogy Orbán előre tudott dolgokat, de pont ezeket a dolgokat nem konkretizálod."

A Feketeleves: 2006- os gazdaság állapota, mely akkor már egy folyamat része volt ( jegybanki alapkamat egekben, munkanélküliség mértéke, infláció mértéke, keresetek vásárlóértéke, államadósság mértéke), aztán a devizahitelesek problémája már előrevetíthető volt, aztán költségvetés hiánya, aztán egészségügy helyzete, közszférában dolgozók helyzete, (elsősorban egészségügyi dolgozók, oktatásban dolgozók, rendvédelmi területen dolgozók), ezeket mind 2010 után kellett valahogy feljebb tornászni, rendezni, a működő tőke alacsony szintje, a hazai megtakarítások hiánya, emiatt a költségvetés rettentően ingatag volt, a " külső" finanszírozottság jellemezte ( hitel, hitel hátán)



2. Igen, éltem az alkalommal. Most én is kérjem ki az elmúlt évek Soros bérencezéseimet, vagy "hazaárulásaimat"? Fogalmazz egyértelműen és tárgyilagosan.


Na látod, én nem élek az alkalommal, mert ha valaki másképp látja a dolgokat, az részemről nem zsigeri gyűlöletet, és automatikus lepontozást jelent.


3. Az én %-omat nem a politika kategória adta, hanem jobbára a Kultúra és vallás-ban való írásaim. Mióta itt is irkálok 15%-ot vesztettem.


15%- ot vesztettél? Akkor te trendi vagy itt!!


4. Mondjam azt, hogy ezzel nem vagy egyedül? Nem azért hivatkoztam rád a %-oddal, mert kést forgathatok meg a szívedben, hanem mert ez a legegyszerűbb módja beazonosítani a válaszolót a nicknevén kívül.


Elhiszem, de hivatkozhatnál a hozzászólás számára is ( 6/10# pl, vagy 6#- os), vagy idejére (pl: 13:36), valahogy udvariasabb, nem, mint a % - os

"megszólítás"


5. Láttam azokat a tényeket, azt sajnálom belőle, hogy amikor kapsz rá egy reagálást, vagy foglalkozol vele, vagy nem, de változatlanul másolgatod máshova.


Nyugodtan küld el nekem privátba, szívesen vitatkozom róla, de az nem fair, ha a tényeket egyoldalúan mutatod be mindenféle kontextus nélkül.


Azt hadd döntsem el, hogy melyik hozzászólásokkal foglalkozom, melyikkel nem. Arra bezzeg senki nem reagált, hogy egy tényeket tartalmazó idézetet, amelyik nem szubjektív eszmefuttatás, kitaláció, miért törölték mindenhonnan, aztán a " fenyegetésemre" miért állították vissza. Itt rengeteg belinkelt cikk, video stb van, azokat " valamiért" nem törölték (?) Kíváncsi lennék, ha azokat is töröljék, mi lenne.

Végül TÉNYEKET EGYOLDALÚAN nem lehet bemutatni, mert tények. Fogalmilag kizárt!

Vagy bemutatod, vagy nem. Vitatkozni meg nem fogok " rajtuk", mert a tények tények, nem egyéni szubjektív szülemények. Tudod, a tényekkel amúgyis nehéz vitatkozni. Aki elolvasta, az láthatta világosan, hogy Soros dúsgazdag ( Lőrinczezés persze oké🤔), külön alapítványt hozott létre a migrációs helyzet koordinálására, civil szervezeteket támogat, ezermilliárd !!forintokat ölt bele , láthatjuk hogy nagyon szeret nemzetközi politikai életbe belefolyni, és ő maga dolgozta ki 2015- ben, hogy az EU- nak mit KELL tennie migrációs területen, ez már maga a vicc!!, mint ahogy az is, hogy egy amerikai " üzletember" lassan többször tárgyal Junckerékkal, mint az európai politikusok.

2019. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Elolvastam az általad hivatkozott -Rebuilding the Asylum System-by Soros írást...

Annyira alaposan áttanulmányoztad akkor kérlek valamit nem értek...a végét!!!

"The exodus from war-torn Syria should never have become a crisis. It was long in the making, easy to foresee, and eminently manageable by Europe and the international community. Hungarian Prime Minister Viktor Orbán has now also produced a six-point plan to address the crisis. But his plan, which subordinates the human rights of asylum-seekers and migrants to the security of borders, threatens to divide and destroy the EU by renouncing the values on which it was built and violating the laws that are supposed to govern it."

Segíts légyszíves lefordítani.

2019. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Már akkor is " szerette" Orbánt...😁
2019. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
8%
Azért mondják, mert a jelenlegi miniszterelnök egész kormányzása jelszavakra és hazugságokra épül, ezért bármilyen kérdés, vita, magyarázkodás elöl elzárkózik, tipikus diktátori attitűd. Semmire nem tud amúgy sem értelmes vagy kimerítő választ adni, csak sorosozik meg dobálja a "Jobban teljesít", "Erősödik" meg hasonló semmitmondó kamu jelszavakat. Gyurcsány se volt a szívem csücske de vele legalább lehetett beszélni, vitázni mint normális emberek egymás között.
2019. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!