Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért hizsnek...

Az ellenzékiek miért hizsnek ell mindent amit hallanak?

Figyelt kérdés

Most tuti az lesz hogy a fideszesek is ienek. Igen a fideszre szavaztam de NEM Soros miatt! Nem a média miatt mert sem fideszest sem Ellenzékit nem nézek!

Mióta Gyurcsányt leváltották sokat fejlődött Magyarország! Ezt nem lehet letagadni mert pl:kaptál családi pótlékot Gyurcsánytól?Akkoriban volt Csok?

Ugy tudom akkor tönkre tették Magyarországot!Azt mongyák az ellenzéki sajtó azért tűnik többnek mert "különbözőek, különböző véleményekel"

Erre szinte minden kérdés:Megazdagodásról, Mészárosról szól....



2019. jan. 16. 19:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Alakul, alakul, a nyelvtan és hejesírás tudatlanság kihangsúlyozására még cseppet gyúrj rá, és jó troll lesz belőled 2-3 éven belül.
2019. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Sajtótájékoztatóra gondolok amit Orbán tartott
2019. jan. 16. 20:02
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll!De a kérdésre nem válaszoltál...
2019. jan. 16. 20:03
 4/28 anonim ***** válasza:
73%

Én is a Fideszre szavaztam, bánom.


Részben féltem a többitől, de leginkább ettől a két lehetőségtől:

1. DK (és MSZP). Rémálmaimban se jöjjön vissza 2002-2008 (utána válság volt, azért veszem ki azt a 2 évet).

2. Összellenzéki összefogás, sok vita, széthúzás, szétesés, kormányválság (valószínűleg aztán ismét Fidesz, de 4/5-del).


Részben tájékozatlanságom miatt:

1. Elcsavarták a fejem a látszatintézkedések

2. Nem gondoltam bele, hogy jobban élünk-jobban élünk ugyan, ez igaz, de így, hogy szárnyal a gazdaság, nem nehéz. Ebből semmi se a kormány érdeme.


Eleinte féltem a Soros-tervtől és a migránsoktól, de itt főleg az keltette fel bennem a gyanút, hogy túl sokat beszéltek erről és csak erről és még mindig csak erről.


Persze van huszonéves ismerősöm, aki nyáron volt Bécsben, meg volt rökönyödve az utcán és félt, azóta emlegeti, hogy de jó, hogy nem ott él, ott nem merne utcára menni. No comment.

2019. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező! rossz hírem van, a fidesz elkezdett oszlásnak indulni, az ellenzék meg erősödni.


[link]

2019. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Csökkent viszont még mindig a legmagasabb!!!

És én pont ezért nem nézem a Fideszest se a jobbikos médiákat sem! Egyiküknek sem lehet hinni... Had éljek egy példával: Egy kedves barátom nagy jobbikos miről beszél mindig:Orbán,megazdagodás,mészáros.Pont erről szól az ellenzéki is. Nagyszüleim fideszesek:Soros igy soros úgy.

2019. jan. 16. 20:16
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Ha összeadod az ellenzéki százalékokat akkor látni fogod hogy ha az ellenzék egyesül akkor a fidesznek lőttek.
2019. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... De ha te Gyurit akarsz a kormány élére... Már akkor is bajok lesznek itt ha benne van... Nagy ellenzéki összefogásról meg egyet kell értenem a trollal: [link]
2019. jan. 16. 20:26
 9/28 anonim ***** válasza:
85%

Szakértői kormányt alakítanak és nem szólnak bele a szakértők munkájába.

A pártok csak politikával fognak foglalkozni.

A szakértői kormány meg nemfog lopni, végre megszabadúlunk a tolvaj bandától.

2019. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ezt bizonyítani tudod?
2019. jan. 16. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!