Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet ilyen dolgokat...

Hogy lehet ilyen dolgokat elhinni, hogy az összes ellenzéki párt a Soros kezében van, és pont a Fidesz nincs?

Figyelt kérdés
Nyilván azért állítanak ilyet, mert tudják, hogy ezt sajnos milliószámra csont nélkül elhiszik. Ha ez igaz lenne, akkor miért pont ők nincsenek az öregnek a kezében? Ha pedig nem igaz, akkor meg nincs miről beszélni. Szerintem nem igaz, ebben a formában biztos nem.
2019. jan. 20. 10:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Hagyjuk már, mikor a fizetésemelésről kellett szavazni, akoor hirtelen nagy volt az egyetértés.

Fidesz, Jobbik, együtt vigadt.

2019. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem lepődök meg azon, hogy a Fideszes hozzászólók értelmi szintje a nulla felé közelít?
2019. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%
Csak egy dolgot kell elhinni: hogy igaz, amit Orbán mond. Az, hogy tényleg igaz-e, az teljesen lényegtelen. Legfeljebb majd másfél év múlva megjelenik egy helyreigazítás, amikor már senkit sem érdekel. Lásd 2018-as választások.
2019. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
30%
Most jönnek majd megkövezni emgem.De ha az itteni ellenzéki média nem is Sorosista akkor csak utánozza a többi országot!Egyes országokban a migránsokról szoló hírek tiltó listára kerültek.Azt momgyák a népnek hogy segítségre szorulnak és dolgozni akarnak.(Mi tugyuk hogy csak a segély miatt jönnek ami több mint a fizetésem)
2019. jan. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
21%
Fáj az igazság..
2019. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

"Egyes országokban a migránsokról szoló hírek tiltó listára kerültek."

Azért hazudni nem kéne. Tudom, hogy ez az alap fityeszes mentalitás, hogy hazudtok reggel délben és este, de tényleg szükséges?

Az általatok ellenzékinek titulált index is beszámol ezekről az esetekről. Ha olvasod, akkor tudod és csak letagadod, ha nem olvasod, akkor szintén hazug vagy, mert olyat állítasz, amiről tudod, hogy nem tudsz.

2019. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem arra céloztam hogy az ittenielnél tiltó listán vannak!Itt beszámolnak ezekről a dolgokról.De pl szabadkán a tereken nem titok és mindenki tugya hogy migránsok lopnak!Ez úgy került be az ottani hírekbe hogy cigányok!Elég nagy különbség van a 2 között!Valamint mikor memtem nyaralni Szerbiában kicsit lejebb a migránsok kopogtattak az ablakon hogy kéregessenek!
2019. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
Ittenieknél*
2019. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
Többi országokban is benne vannak egyes hírek!De sszűrik hogy a brutálisak ne kerülhessenek bele.Vagy csak a jók.Magyarországon legalább beszamolnak mindenről.
2019. jan. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
86%

"Magyarországon legalább beszamolnak mindenről."

Sőt, még olyasmiről is, ami meg se történt. Szerintem sokan emlékeznek, amikor a köztévé egy viccportálról vett át egy "hírt" és valóságként találta. De nem egyszer volt már olyan, hogy nem migránsok követtek el valamit és az egész magyar jobboldali média migránst kiáltott.

Tudod a magyar jobboldali média hírhamisítása egy cseppet sem jobb, mint a túlzott PC.

2019. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!