Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek miért érdeke,...

A Fidesznek miért érdeke, hogy a fiatalok ne mehessenek egyetemre? Folyamatosan nehezíti a követelményeket, elüldözte a CEU-t, fizetőssé teszi a Corvinust és hamarosan a többi egyetemet, most meg az ELTE-n is leépítés van.

Figyelt kérdés

2019. jan. 21. 15:24
1 2 3
 21/24 Gyépésmérnök ***** válasza:
62%

Hagyd már ezt a demagóg dumát légy szíves.

Egyetlen fillér tandíj nélkül eljutottam a diplomámig, mert olyan képzésre jelentkeztem amit - mivel jelenleg hiányszakmának számít - támogatnak és remélem továbbra is támogatják.

A Corvinuson gazdasági képzések vannak, ami egyáltalán nem számít hiányszakmának, konkrétan nálunk a közgazdászokat csicskáztatjuk, olyan munkát végeznek, amihez még az érettségi is túlzás :)

2019. jan. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%

"Egyetlen fillér tandíj nélkül eljutottam a diplomámig"


A te esetedben ez nagy hiba volt! Talán tényleg jogos hogy nem mindenkinek való a diploma...

2019. jan. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Egyetlen fillér tandíj nélkül eljutottam a diplomámig, mert olyan képzésre jelentkeztem..."

Köszönjük, hogy bemutattad, miért tartunk itt. Senki más nem fontos, csak én.

Mellesleg az oké, hogy te tandíjat nem fizettél, na de kolira, utazásra, könyvtárra meg még sok más dolgot miből finanszíroztad? Mert ezeket is kell valamiből az egyetemisták túlnyomó többségének.

2019. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Gyépésmérnök ***** válasza:

Koli, utazás, hagyjál már. A munkahelyemről biciklivel áttekertem előadási napokon az egyetemre meg vissza.

Vagy csak akkor lehetek igazi egyetemista ha hétfőtől csütörtökig részeg vagyok?

A könyvtárt nem használtam, az Interneten a teljes gépészmérnöki Bsc. anyag fent van, a szoftvereket meg egyetemistáknak ingyen biztosítják a cégek, persze nem egészen érdek nélkül :)

2019. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!