Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor növik ki a magyarok a...

Mikor növik ki a magyarok a trianonozást?

Figyelt kérdés
Az ország 100 év után még mindig ezen sír. Mikor esnek már túl rajta? Azt hiszik, hogy pofázással, meg trianonos viccekkel, és "A mi kutyánk kölyke" mondogatásával visszaálnak a határok? Egyébként direkt nem használtam E/1 személyt, mert én nem tartozom az ilyen emberek közé, hiába vagyok magyar.

2019. febr. 4. 12:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, valóban de a Trianon előtti Magyarország már akkoriban sem volt annyira magyar. Sokat ártott Trianon de igazából a magyar népesség szaporodásban nem tudta felvenni a versenyt a környező népekkel. Ez köszönhető a török háborúknak vagy akár a tatárjárásnak is ahol odaveszett magyarság jó része. Ez van. Nem kéne itt visszafoglalni semmit ha lenne 1 milliárd magyar.
2019. márc. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!