Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók miért...

A kormánypárti szavazók miért értenek mindenben egyet a kormánnyal?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 15:09
1 2 3
 11/27 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szerintem kár általánosítani. Mikor még én is a fideszre szavaztam én sem értettem eggyet sok mindennel. Annyira nem hogy annyira sokasodtak a nem tetsző dolgok hogy többet nem szavazok rájuk. Egyébként ezt más párt szavazóira is mondhatnánk.
2019. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
67%

Né szerint ismersz minden Fideszes szavazót? Ha igen, akkor mindenki esetében meg vagy győződve arról, hogy mindenben egyet ért a Fidesz-el? Abban a majdnem 2 millió szavazóban mindenfajta ember van, mindenfélét gondolnak, természetesen nem értenek mindenben egyet a Fidesz-el.

Mondok egy újabb hírt: még a fidesz párttagok között is vannak olyanok, akik belső körben folyamatosan vitáznak különböző döntések felett. Az egy egészen más dolog, hogy a főbb dolgokban egyetértenek a kormánnyal.

Ott van például a túlóratörvény. Ha jól emlékszem még a HVG is lehozta azt, hogy a fideszes szavazók nagy része se ért azzal egyet maradéktalanul.

Jó lenne már végre leszállni a magas lóról, és embernek tekinteni a fideszes szavazót, nem pedig egy bégető birkának.

(Egy fideszes szavazó)

2019. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%

...Mintha az ellenzék erőltetné az "ellenségképet"...Pfhh

Pökhendi kormányhoz magas ló illik...

2019. febr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
Mert a trogloditáknak ennyire telik az intelligenciájából.
2019. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

16:39: a szánalmasan primitív migráns/Soros agymosás, amire már több tízmilliárdot vertek el, önmagában elég ahhoz, hogy ne szavazzon rájuk az ember, ha van egy cseppnyi önbecsülése. Már ne haragudj, de akkor próbálj meggyőzni, hogy mi olyan csodálatos ebben a kormányban, ami miatt érdemes rájuk szavazni? Én ugyanis semmit nem látok, viszont úgy vélem, hogy többször is személyesen sértettek meg.

És 2010-ben még én is a Fideszre szavaztam.

2019. febr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
62%

"A kormánypárti szavazók miért értenek mindenben egyet a kormánnyal?"

Én speciel nem értek a kormánnyal mindenben egyet. De sok dologban igen és köztük vannak a legfontosabb kérdések.

Amúgy tudom, hogy a másik oldalnak meglepő, de ezen a fertályon nem a párt mondja meg a tagságának, hogy mit kell gondolnia, hanem a tagság, a szavazók szabják meg, mutatják meg a pártnak, hogy mit képviseljen.

Megpróbálhatnátok, mert másképp nem is érdemes csinálni!

2019. febr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
60%

Akkor a kormánypárti szavazók mondják a kormánypártnak hogy Soros György befolyásolja az EU működését.

Soros György migránsokat akar betelepíttetni Európába.

Soros György az ENSZnél lobbizik hogy migránsoknak kedvező ENSZ-döntések szülessenek.

Minden migráns 9 forintot milliót kap.

Elveszik a munkahelyeinket.

Jól értem?

2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

#17

Nem.

Pontosan olyan baromságokat beszélsz mint előtte.

2019. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

18:40: nem a párt mondja meg a tagságának... Haha...

Egy időben még Fidesz-tag is voltam.

Elég más tapasztalataim voltak.

2019. febr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

#18

Pontosan olyan baromságokat beszélsz mint előtte.

Visszaadnám ezt a csodálatos elmeroggyant elmédnek az általad passzolt békés és keresztény mondatot...

(Féreg) :)

2019. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!