Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók miért...

A kormánypárti szavazók miért értenek mindenben egyet a kormánnyal?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 15:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20

Attól hogy még jobban mocskolódsz amondandód nem lesz kevésbé baromság.

te kérdezted hogy jól érted-e. Én meg válaszoltam, hogy nem. A baromság maradt baromság.

Fáj?

Akkor ne írj le ilyesmiket!

2019. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
23%

Értem.NEM értettem jól.

Vagyis NEM a válsztók mondják meg hogy hogyan járjon el a kormány hanem...ki is?

Na ezért baromság amit te gondolsz.

Mindazonáltal...ez mit jelent :)?

Tisztánlátás végett:

"Az ilyen (Homo) Erectust az ántivilágban még nyomorult féregnek hívták..."

by Bayer Zsolt

Ha ő írja biztos szebb...

2019. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

#22

Bizony, bizony, egyre jobban adod valós önmagadat.

Csináld csak, magadat égeted vele mindenki előtt!

2019. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Látom nem megy neked a tisztánlátás...

Sajnálom hogy "beszélgettünk" és rád pazaroltam a karaktereket.

2019. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
28%

A Fidesznek azért van mondanivalója, zászlójára azt a három szót tűzte fel, amit a magyarok nagy része tisztel: család, haza, nemzet


Baloldalon az a tévhit, hogy a Fidesz nem csinált semmit. Ajánlom figyelmedben a Puzsér videóját( https://www.youtube.com/watch?v=c8sFcmIQcgk), és mint tudjuk, őt nem nagyon lehet azzal vádolni, hogy imádná a Fideszt.


Vele szemben mi van? Az ajtóknak rohangáló Kunhalmi és a földön fetrengő Bangóné?


Az egyik hozzászóló megkérdezte azt, hogy a szavazó mondta-e a fidesznek, hogy jönnek a migránsok, hogy Soros veszélyes? A válasz az, hogy nem, DE megkérdezte a népet arról, hogy kívánnak-e befogadó ország lenni vagy se. Ha a nép az válaszolta volna, hogy igen, már másnap behívtak volna az országban 1-2 millió szíriait.

2019. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
77%

Kedves #25!


Én se jobb se baloldali nem vagyok. A fidesztől a hideg ráz ki, az "ellenzék"-től meg falra mászok. Mindezek ellenére leírom, hogy szerintem a 21. században ez a haza meg nemzet dolog eléggé irreleváns már.

Másrészt pedig: fel sem merült, hogy bevándorló ország legyünk, ugyanis a kutya nem akar idejönni, aki itt van is elmegy. Ez sokaknak feltűnt, a bevándorlós népszavazás részvételi aránya eléggé árulkodó. Szóval a fidesz ügyesen megvédett a semmitől. Hidd el ha tényleg jönnének, nem az a drótháló fogná meg őket, amit egy kölyök is simán átmászik. De senki sem jön. Ezzel szemben a fidesz jól elhitette mindenkivel, hogy megvédett. Tipikus populista hozzáállás az állandó harc egy (legtöbb esetben képzelt) ellenséggel mint Soros, Brüsszel, stb.

Sajnálom hogy ilyen egyszerűen megvezethető egy ország. De elismerem, hogy bravúros húzás volt a fidesz részéről ezt kihasználni.


Felhívom a figyelmed, hogy tisztelettel szóltam hozzád, ahogy mindenkihez, nem szeretnék mocskolódó, személyeskedő választ. Köszönöm.

2019. febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
08:38: nem a Fidesz találta ki, hanem Finkelstein és Habony.
2019. febr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!