Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti szavazók miért...

A kormánypárti szavazók miért balliberálisozzák azt, aki nem ért egyet a kormánnyal?

Figyelt kérdés
Láthatóan vannak azok akik imádják a kormányt és vannak akik nem értenek egyet a tevékenységével. De ez nem azt jelenti h balliberalisak. Mellesleg ha szabad világban élünk nem kellene másokat belyegezni.

#FIDESZ #lopás #Jobbik #LMP #diktatúra #kleptomániás Viktor #rezsim szilárd
2019. febr. 6. 19:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%
Kedves kérdező, mondj egy ellenzéki pártot, amely nem baloldali vagy liberális!
2019. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Miért csak pártokban lehet gondolkodni? Lehet, hogy nincs olyan jelenleg, amelyik olyan irányt képviselne, ami sokaknak szimpatikus lenne. De mégis mindenkit leliberálisoznak, aki nem fideszes
2019. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%

#9

"De ez nem változtat azon a tényen, hogy azok vannak többen, akik ezt a fidesz korrupt politikát elutasítják."

Azonban ezzel a logikával azt is megérthetnéd, hogy sokkal kevesebben vannak azok, akik nem értenek egyet a fidesz-kdnp politikájával, mint akik nem értenek egyet az mszp vagy a jobbik, dk, stb. politikájával.

Hiszen ha a fidesz 49%-t állítod szembe az összes nem rájuk szavazóval, akkor bizony a jobbik 20%-t kell szembe állítanod az összes nem rájuk szavazóval is, azaz ez már 80% lesz - és ők kapták a legtöbb szavazatot az ellenzéki oldalon. A többieket tehát még többen utasították el.

2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%

#13 igen, ez is igaz, kiegészítve azzal az egykétmillió emberrel, akik nem mentek el szavazni. Mert a fideszszimpatizánsok mind elmentek.

Egyébként pont ez a probléma, hogy nincs reális esélyekkel rendelkező ellenzéki párt, mert amik vannak, azok életképtelenek, támogatók nélkül. Amelyiknek esélye lett volna azt is szétverték. Többek között ez a jelenség az, ami miatt megállja a helyét a demokrácia hiánya kijelentés

2019. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

amugy látom megy a butaság mert ki mondta hogy a szavazók 49% a a fideszre szavazott?


qwa nagy tévedés

a választási rendszer töritásai miatt lett ez ennyi

töredékszavazatok számolása stb...(a külföni szavazatokkal való mahinációkról, megvett cigányok szvazatairól meg még akkor nem is beszéltünk)

nem szavazott az emberek 49% a a fideszre!

2019. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%

#15

Azért ez már szánalmas. Hogy még a választáson leadott szavazatok számát is megpróbálod elhazudni...

2019. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
9%

#14

A választáson NEM szavazók senkire sem szavaztak. Pontosan ugyanúgy nem szavaztak sem a fidesz mellett, sem ellen, ahogyan nem tették a többi párt mellett vagy ellen sem. Mindegy hogy otthon mit GONDOLTAK magukban, amikor lehetett, akkor nem szavaztak, nem vettek részt a döntésben.

Amúgy igen gyenge játék amit csinltok.

A választások előtt 2010-ben, 2014-ben és most áprilisban is ment a szöveg az mszp, dk és a többi képviselőitől, hogy aki nem megy el és nem szavaz a fidesz ellen, az bizony a fideszt támogatja az otthon maradásával. Amint megvolt a szavazás, azonnal ment az ellenkezője: aki otthon maradt, az őket támogatta, csak...

Hát nem.

2019. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Azért mondják egyesek, hogy a távolmaradó a fideszt támogatja, mert a hallgatása a fidesz malmára hajtja a vizet. Ne mondd, hogy nem! Egyébként tény, hogy a fidesz mozgósítja a szavazóit a legjobban, valamint akik támogatják azok hallatják is rendesen a hangukat. így nem hinném, hogy sok támogatójuk távol maradt volna.
2019. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak annyira bőkezű és annyira használja csak rosszul a balliberális kifejezést a jobboldal, mint a korrupciót a baloldal. :D

Tudjátok, hogy mit jelent úgy egyáltalán? Nem egy másik szó a lopásra!

DE! A szavazók fele a Fideszre szavazott, a másik fele meg nem! Ezért vagyunk ennyire egymásnak feszülve, ezért vagyunk ennyire megosztottak!

Hogy most itt ideológiák feszülnének-e egymásnak, azt nem tudom... Én nem tudom, hogy mit akar a baloldal, soha nem beszél róla, nem előremutató politikát folytat! Kormányban ezt meglehet tenni, mert közben a cselekvés lehet előremutató, ellenzékben ilyet nem lehet! Szóval én nem azért állok a Fidesz mellett, mert akkora nagy királyok, de én egy személy közös utálatába nem veszek részt! Nem az a típus vagyok! Egyrészt, másrészt meg nem mondják el, mit akarnak, úgy meg nehéz! 2010-ig, sőt 2014-ig a Jobbik mindig a programjáról beszélt, hogy mit szeretne, hogy szeretné, nyomatékosított, újra és újra elmondta, mindenhol, ahol csak lehetett, pedig irtózatos ellenszélben voltak, a baloldali média támadta, nem hagyta beszélni, a jobboldali médiában pedig nem kaptak szót. Mégis tiszta volt, hogy Ők kik és mit szeretnének, az más kérdés, hogy egy olyan irányba indultak, ami nekem nem fér bele, de ők is elkezdték ezt a fajta politikát, hogy elmondjuk, leírjuk mi a szar a jelenlegi kormányban, de azt nem mondják, hogy Ők mit szeretnének. Nem előremutató!!! Ezért fullad be az összes vita (mert hogy az nem vita!), mert ahogy jobboldalon is örökösen bevált panelekkel operálnak kommunikációban, úgy baloldalt is, csak ott nem érzem azt, hogy bevált lenne (ti úgy látjátok?), mert nem hoz áttörést! Kérdés az, hogy mi a cél? Ha az, hogy a jelenlegi helyzetüknél ne legyen rosszabb, akkor bevált panel, na de ha az, hogy kormányra kerüljenek, bármelyikük is, ahhoz kevés, ahhoz teljesen más politikát kell folytatni, csak sajnos annyi fegyvert adtak a jobboldal kezébe, hogy így már borzasztóan nehéz lesz, sőt én amondó vagyok, hogy lehetetlen a jelenlegi politikai felhozatalnak, egy teljesen újnak talán, az is csak azért talán, mert a Jobbik irányváltását a Fidesz annyira felfújta (pedig Ők is véghezvittek egyszer egy ilyet!), hogy irtózatosan ott van a köztudatban, és esetlegesen sokan lehet ezért legyintenének egy új pártra. Szóval nehéz ügy!

2019. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Aha, a nagy szélsőjobbos párt cigo elnökkel...

Fideszesek, szégyenek vagytok, vegyétek már észre! A hazugságra, a bűnözésre és a társadalom írtására szavaztatok tavaly áprilisban, a nemzet mocskai vagytok, hazaárulók, utolsó férgek!

2019. febr. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!