Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 22 uniós ország csatlakozot...

Ha 22 uniós ország csatlakozott az európai ügyészséghez, Magyarország miért nem?

Figyelt kérdés

Felnek, hogy akkor el kell számolni?


Mellesleg aki nem csatlakozott: Nagy Britannia aki kilép.

Írország, Dánia, Svédország ahol minden rendben van.

Illetve Lengyelország ahol szintén lehet valami, de közel sem működik ilyen maffia hálózat.



2019. febr. 7. 08:57
 21/94 anonim ***** válasza:
14%
#19 őszinteegyek? Nem hogy itt maradnátok építeni az országot elmentek! Miért? Mert nyugaton jobb az életszínvonal! Magyarországon sosem lesz olyan mint nyugaton! De így is fejlődik a gazdaság meg az ország is!
2019. febr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/94 anonim ***** válasza:
14%
#20 Az OECD szerint gazdasági növekedés is van!
2019. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/94 anonim ***** válasza:
87%
Jajj, de rettenetesen buta vagy. Nem véletlenül van 19%-od.
2019. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/94 anonim ***** válasza:
12%

A buta nem én vagyok! :)


Cáfold meg... (Amit mondtam)

2019. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/94 anonim ***** válasza:
12%
Vagyi inkább amit az OECD mondott!
2019. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/94 anonim ***** válasza:
83%

19: Külföldön is találni azért tapló embereket. Itthon azért futsz bele nagyobb eséllyel egy taplóba, mert a normálisabb réteg nagyrésze már rég kiment külföldre dolgozni, így megemelkedett az egy főre jutó tapló emberek száma.

Falumból indulok csak ki, itt is ez van, a normálisabb lakosok nagyrésze már lelépett valahova máshova.

2019. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/94 anonim ***** válasza:
88%

"Magyarországon sosem lesz olyan mint nyugaton!"


Persze, hogy nem lesz. Ha úgy markoljátok ki a százmilliárdokat a rendszerből, mint ahogy a kisgyerek markol bele a gumicukros tálba, akkor még jó, hogy nem lesz.

2019. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/94 anonim ***** válasza:
84%

"Külföldön is találni azért tapló embereket."


Vannak, de tapasztalataim szerint jóval kevesebb van belőlük. Itt nem annyira elfogadott türhő parasztnak lenni, mint Magyarországon, sőt, ha otthon nem vagy az, akkor még le is néznek érte. Nekem ebből volt elegem és ezért jöttem el.

2019. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/94 anonim ***** válasza:
81%
Nem semmi, hogy ennyi baromságot meggyőződésből össze tudtok hordani. Az pedig külön gratuláció, hogy ügyészséggel kapcsolatban se tudtok ellene mást felhozni, mint a migráns, migráns, migráns...
2019. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/94 anonim ***** válasza:
12%
#27 A rendszerbe mennek is a százmilliók de ahogy például nyugat sem 2 nap alatt épült fel Magyarország sem fog de jó úton halad. Amúgy sokak szerint ellopták az EU-s pénzeket ami nem igaz. Magyarország akkor nem fejlődne az OECD szerint azért mondom ilyen sokszor mert nem lehet ráhúzni hogy Fideszes!
2019. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!