Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 22 uniós ország csatlakozot...

Ha 22 uniós ország csatlakozott az európai ügyészséghez, Magyarország miért nem?

Figyelt kérdés

Felnek, hogy akkor el kell számolni?


Mellesleg aki nem csatlakozott: Nagy Britannia aki kilép.

Írország, Dánia, Svédország ahol minden rendben van.

Illetve Lengyelország ahol szintén lehet valami, de közel sem működik ilyen maffia hálózat.



2019. febr. 7. 08:57
 41/94 anonim ***** válasza:
100%

39: Ott bukod az egészet, hogy nem Sargentini dobatta ki az ECHO Tv-seket.

A másik meg a kölni esetnél hallgatták csak el a zaklatók származását az elején, azt is azért, mert tudták vannak bőven olyan hülyék, akik mentek volna és megvertek volna minden nem fehér embert, aki látszólag gyengébb náluk.

A másik meg, hogy máshol meg az ellenzék nem 5 perceket kap a köztévében 4 évente azt is azért, mert már felülről szóltak, hogy ez így nem helyes. De, ez is ugyanúgy cenzúra.

2019. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
0%
#41 Nem jól tudod számos országban élnek romonaim/barátaim/ismerőseim ahol elhallgatják ! Azokkal az országokkal miért nincsen baj? Judith Sargenti dobta ki őket az előadásáról ha úgy tetszik a biztonsági őrök!
2019. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
0%
#41 És tudod nálunk az ellenzéknek van a legnézettebb csatornája az RTL!
2019. febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 A kérdező kommentje:

Az rtlt is ki akarta már csinálni vitya de nem ment.

Mellesleg ott is nyomják már a Magyarország jobban teljesít reklámot

2019. febr. 7. 11:00
 45/94 anonim ***** válasza:
0%
És nem a filmek miatt azok a TV2 is vannak! A youtube is nagyrészt ellenzéki! Ellenzéki YouTube csatornák: Herbál Reality, Hir 24,444.hu, Idex.Hu, mérce.hu.... soroljam? + Az a sok Orbán fikázó gyűlölködő zene, videó, mese! Kormánypárti a YouTube-on Pesti Srácok, 888.hu! És ez fontos mert a mai kor TV-je a YouTube! Mai emberek inkább néznek videókat mint olvasnak vagy néznek TV-t.
2019. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 anonim ***** válasza:
0%
#44 De a hírek ellenzékiek!
2019. febr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/94 anonim ***** válasza:
100%

42: Na soroljad azokat az országokat példákkal ellátva. Addig meg állj már le végre a gyógyszerre való pálinka ivással, mert te már azt a szintet képviseled.

Attól, mert ott az RTL Klub a köztévében ugyanúgy be kellene hívniuk jogilag az ellenzéki képviselőket, ugyanúgy be kellett volna engedniük, nem kidobatniuk a köztévé épületéből.

De mondom, sürgősen állj le a gyógyszerekre való pálinkázással, mert a szervezeted vágod haza vele.

2019. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 A kérdező kommentje:

Ja persze a fiatalok lehet néznek videókat és a neten olvasnak real newst de a legtöbb ember azt sem tudja mi az a számítógép meg inkább bekapcsolják a tvt és nézi azt, mert kényelmesebb.... Internet sincs mindenkinek mert az áfa ugyan 5% lett de nem túl olcsó, pedig nyugaton sok helyen kedvezőbb árú, vagy minőségibb a szolgáltatás.

Egyébként nézd már meg a hírek a legnézettebb műsor?

Jobb filmek mennek ott mint a tv2n illetve ott a fókusz és amit sokan még mai napig szeretnek a barátok közt. De a vetelkedokrol sem feledkezzünk meg.

Az RTL semleges lenne, ha Victor nem támadta vna be őket elég sokszor...

2019. febr. 7. 11:08
 49/94 anonim ***** válasza:
67%

#37

Hát nem tudom, én itt azt látom, hogy simán sétál az utcán két férfi kézen fogva és csókolóznak is és senkit nem érdekel, nem bántják őket. Magyarországon köpködnének utánuk, kötekednének velük, sokan biztos erőszakkal nekik is mennének.

Ezt most nem azért hozom fel, mintha nem lennék hetero (nekem egész más "defektem" van), de ha egy társadalom jobban elfogadja a homoszexualitást, akkor annak a társadalomnak az általános toleranciaszintje magasabb, tehát más furcsaságokat is jobban elfogadnak.

Nekem annyi a bajom, hogy egy elég introvertált emberke vagyok és a magyarok már ezért is gyűlölködtem rám mindig, amikor csak tehették. Itt semmi baj nincs ezzel, sokkal több introvertált él itt, mint Magyarországon.

2019. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
0%
Nem így van de mindegy! ECHO TV-be is hívnak be ellenzéki képviselőket meg a hír TV-be is. Nyugaton semmit sem szabad mondani az Orbán Viktor sikereiről valamint semmilyen migrációt rossz Szinben feltüntető hírről! Azt aki megteszi azt megbélyegzik vagy kritizálják! Náluk sok mindent nem lehet kimondani itt pedig szabadon lehet szidni egymást! Vannak itt ismerőseim csodálkoznak hogy itthon ezt is szabad! bosznia-hercegovinai Velika Kladušában egyre rosszabb a közbiztonság! Legérdekesebb hogy náluk hírzárlat van valamint Szerbiában se számolnak be mindenről. Például lopnak a tereken erre bemondják hogy romák lopnak! Tudom mert élnek ott rokonaim!Az ilyen hírekről sokkal előbb értesülök mint ti...
2019. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!