Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 22 uniós ország csatlakozot...

Ha 22 uniós ország csatlakozott az európai ügyészséghez, Magyarország miért nem?

Figyelt kérdés

Felnek, hogy akkor el kell számolni?


Mellesleg aki nem csatlakozott: Nagy Britannia aki kilép.

Írország, Dánia, Svédország ahol minden rendben van.

Illetve Lengyelország ahol szintén lehet valami, de közel sem működik ilyen maffia hálózat.



2019. febr. 7. 08:57
 51/94 anonim ***** válasza:
100%

#44

Sőt, még a valóság is ellenzéki! Nahát, hogy mik vannak!

2019. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/94 anonim ***** válasza:

49: Leírom akkor megint: itthon azért futsz bele többször taplókba, mert felborultak az arányok. Itthon azért köpködnek annyian, stb, mert már lassan drasztikusan többségbe kerültek az ilyenek, aki nem ilyen azoknak a többsége már rég kihúzott jobb megélhetés miatt az országból. Kint meg még normális arányban van a normális-tapló egyensúly, így nagyobb eséllyel futsz bele normális emberekbe, mivel ott nem vándorolt el annyi normális ember, mint itthon.

Külföldön is ugyanúgy meg vannak a taplók, ugyanúgy simán fejbe dobnak egy korsóval például, ha magyarként egy német lánnyal akarsz beszélni (megtörtént sztori, nem velem, ismerősömmel), vagy koncert után fogják és telefossák Bécs egyik kisutcáját, mert lusták elmenni a nyilvános WCre (nem, sajnos ez se hasra ütés szerű példa), stb.

2019. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/94 A kérdező kommentje:

Milyen sikerek te normális vagy?

A közmunka meg az összeszerelő munka 400 tuloraval?

Vagy a mértéktelen lopás és korrupció? Az a baj h még mindig elhiszik az emberek ennyi idő után is h milyen jól megy minden....

Nyilván azért kullogunk a v4ek után amikor elsők voltunk. Ma már Románia is jobban fejlődik...

2019. febr. 7. 11:17
 54/94 anonim ***** válasza:

50: Közszolgálatiról beszélünk ember! :D A közszolgálati az M1 és társai. Ne égesd már be magad jobban. :D

Meg leírtam, konkrét esetek kérünk, bizonyítékokkal, stb. :D Nem AfD-s utcaemberével, stb. :D

2019. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/94 anonim ***** válasza:
100%

#52

Nem igaz, amit írsz. A kivándorolt magyarok csak egy hajszálnyival jobbak az otthon élőknél. Itt sokszor ugyanúgy folytatják tovább azt a parasztkodást, mint amit otthon is csináltak.

Azt gondolod, hogy amikor ezek még otthon voltak, akkor jobb volt Magyarországon a toleranciaszint? Dehogy is. Ilyen volt mindig is, mint most, ez a magyarok általános viselkedése.

2019. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/94 anonim ***** válasza:
100%

19%os Fideszes marha, itt a tizes, akinek verted a nyalad az elejen.

1. Nem, nem az en MSZP-m. Nem is Jobbikom es nem is LMP-m, csak undorodok ettol a Fidesztol, erted? Ez nem politikai hovatartozasrol szol, hanem arrol, hogy elheto orszagot szeretnek, szeretnenk te okor, te szerencsetlen szegyen, tipik idiota birka Fideszes vagy.

2. Az en minimalberem nem nott, en Angliaban elek hala a Fidesznek. Es nem, nem szeretem! Nem szerete nem a sajat nyelvem beszelni, nem szeretek videohivason boldog karacsonyt kivanni anyameknak, nem szeretek lemaradni az ocsem szalagavatojarol, a szuletesnapokrol,stb DE EZT HOZTA OSSZE A TE DRAGA KORMANYOD! Te patkany! Szettepnelek legszivesebben a tobbi idiota Fideszessel egyutt! Lehet jonni nyugatra, es nelkulozni, te undorito fereg!

2019. febr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/94 anonim ***** válasza:
0%
#55 Mondtam néz utána nem vagyok a csicskád hogy most elkezdjek keresgélni! Én tudom hogy igaz a te lelki szegénységed hogy nem hiszed el! Az meg azért mondtam mert nem igaz hogy nem engedik be őket a kormány médiaba! Meg hogy nem hallani rollúk...
2019. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/94 anonim ***** válasza:
0%
#56 Nem az én hibám hogy nem tudtál megélni! Kicsit túl sokat akartok! Magyarország sose lesz olyan mint Anglia vagy Németország! És igen is nőnek a bérek! Pl itt az Audinál is csak tudod ez nem jó mert lehet infláció lesz ....
2019. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/94 A kérdező kommentje:

Infláció lesz ha victor úgy akarja....

Nem attól lesz infláció mert nőnek a bérek...

2019. febr. 7. 11:27
 60/94 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugaton semmit sem szabad mondani az Orbán Viktor sikereiről"


Itt sem szabad Kim Dzsongun politikai ellenzékét megemlíteni.....

Igaz nincs is olyan, legalább a két sztori hasonlít


A semmiről nem lehet beszélni.......

2019. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!