Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha 22 uniós ország csatlakozot...

Ha 22 uniós ország csatlakozott az európai ügyészséghez, Magyarország miért nem?

Figyelt kérdés

Felnek, hogy akkor el kell számolni?


Mellesleg aki nem csatlakozott: Nagy Britannia aki kilép.

Írország, Dánia, Svédország ahol minden rendben van.

Illetve Lengyelország ahol szintén lehet valami, de közel sem működik ilyen maffia hálózat.



2019. febr. 7. 08:57
 31/94 anonim ***** válasza:
0%
#29 Én azt hoztam fel ellene hogy Magyarországnak már elégszer mondták meg nagyhatalmak hogy mit tegyen! És ti mit csináltok? "Mészáros, Mészáros, Mészáros"
2019. febr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 anonim ***** válasza:
Ott a välasz a kèrdésedben.
2019. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/94 anonim ***** válasza:
100%

"A rendszerbe mennek is a százmilliók de ahogy például nyugat sem 2 nap alatt épült fel Magyarország sem fog de jó úton halad. Amúgy sokak szerint ellopták az EU-s pénzeket ami nem igaz. Magyarország akkor nem fejlődne az OECD szerint azért mondom ilyen sokszor mert nem lehet ráhúzni hogy Fideszes!"


Hány linket kérsz amiben az orbán rezsimet bírálják lopás, demokrácia leépítése, korrupció, egypártrendszer kiépítése stb miatt?


Jaj tudom azok az ellenzéki különféle pártok tartják a markukban és azért mondják ezeket, ja meg a migránsok, ja meg Soros, ja meg őőő ki is most az ellenségkép? Lemaradtam most kit "KELL" gyűlölni hogy ne süssék rád hazaáruló vagy mert nem bégetsz a rezsimnek.


https://www.youtube.com/watch?v=__XBm4Xu_vY


egy kis finomság kedves 19% os a fűrered szájából, jaj most mindjárt az lesz a kifogásod akkor még a fűrert Soros támogatta és ő iskolázta be.

2019. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/94 anonim ***** válasza:
17%
#33 Pont azok bírálják ahol cenzúra van valamint a migránsokról szóló negatív híreket tiltólistára tették! Tessék egy kis valóságszünet! : [link]
2019. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:
100%

"Hány linket kérsz amiben az orbán rezsimet bírálják lopás, demokrácia leépítése, korrupció, egypártrendszer kiépítése stb miatt?"


De nyilván azért bírálják, mert irigykednek a Mogyorók Népére! Te lipsi vagy és te eszt nemértheted! Halgassatok lipcsik én vagyok a 19% és kijosztok mindenkit, hogy már mennyire jó! Na!

2019. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 anonim ***** válasza:
0%
#35 nem azért bírálják!
2019. febr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/94 anonim ***** válasza:
95%

28: Leírtam azért érzed ott kevesebbnek, mert ott nem borult fel az arány. Itthon meg a kivándorlás miatt drasztikusan felborult, azért futsz bele egyre többször Magyarországon a tapló emberekbe.

Kint mivel jóval kevesebben vannak arányaiban véve, nem is merik annyira kimutatni annyira a foguk fehérjét, de azért akadnak bőven olyanok, akik simán kenterbe verik a magyarországi taplókat is.

2019. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:
100%
34: Cenzúra miatt pont nekünk kellene kussolni nagyon mélyen. Lassan már csak Kínával és társaival vesszük fel a versenyt cenzúra szempontjából.
2019. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 anonim ***** válasza:
0%
#38 Számos országban nem szabad migránsokat rossz szemszögéből feltüntető híreket kitenni és te még arról beszélsz hogy itthon nincs sajtószabadság? Mondok jobbat Judith Sargenti kidobta az ECHO TV-t mert regisztrációjuk volt viszont engedélyt nem kértek. Sajtószabadsággal élve megengedte volna hogy forgassanak ezzel példát statuálva az M1-nek hogy ő megengedte hogy hívatlanul/engedély nélkül forgassanak!
2019. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/94 anonim ***** válasza:
0%
Megengedhette*
2019. febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!