Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország jobban teljesit....

Magyarország jobban teljesit. De mihez képest?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy tegnapi önmagunkhoz képest egyre jobbak vagyunk, de van mellettünk egy világ amelyik magasabb sebességfokozatban halad. És erre a kihivásra nem látom a ner válaszát.
2019. febr. 7. 12:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
Az előző kormányhoz képest. Persze nem mindenben, de például migránsbefogadásban mindenképp.
2019. febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

A hat EU-s szomszédainkkal összevetve nálunk volt a harmadik a hétből a GDP-növekedés legutóbb, szóval ez közepes teljesítmény:


[link]


A GDP-t nézve viszont már jobban látszik, hogy leszakadóban vagyunk inkább és az aljához közeledünk:


[link]


Még szebben mutatja a helyünket ez az életszínvonalat jellemző érték:


[link]

2019. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%

#10 Magyarországon akkor is bénövekedés van viszont van gazdasági növekedés is tessék itt van feketén fehéren ha nem hiszed: [link]

A bénövekedéssel pedig infláció jár és hidd el a Európai Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet nem mond hülyeséget!

2019. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
14%
Nem én vagyok aki mellé beszél de akkor is Magyarország jó úton halad! Vagy vitázz az Európai Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet ha szereted nem mond igazat.
2019. febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
62%
8: Ezért adott éveken át az EU pénzt nekünk munkahelyek teremtésére, mert nem egyik napról a másikra megy. Orbidat pont emiatt cseszegetik az EUba, hogy semmit nem tudnak felmutatni belőle, mikor nem kevés pénzt öltek belénk, nem kevés pályázati lehetőséget adtak, amivel Orbiék nem tudnak elszámolni.
2019. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
24%
#15 Ha Orbán mind elopra volna a támogatásokat akkor szerintem a Európai Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet se írna ezt hogy ilyen jól áll Magyarország..
2019. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Mára ez a kijelentés kizárólag Bulgáriához képest értelmezhető, akár a többi országhoz, akár a 2010 előtti önmagunkoz képest rosszabbul teljesítünk, úgyhogy kizárásos alapon biztosan Bulgáriára gondolnak Orbán Viktor és a szavazói.
2019. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok aki mellé beszél de akkor is Magyarország jó úton halad!"


Ehhez nagyon elvakult és agyhalott fideszesnek kell lenned hogy komolyan gondold. Az hogy van bérnövekedés önmagában nézve semmit nem mond. Az összkép alapján viszont Magyarország még a szomszédos országoktól is kezd leszakadni. Nyugathoz való felzárkózásról pedig szó nincs.

2019. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17%
#18 gondolom meg se nézted amit belinkeltem! Agyhalotnak nevezed az Európai Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezetet?
2019. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
16%
Magyarország fejlődik és ti a GDP miatt siránkoztok... A GDP rengeteg dologtól függ például ti mikor vettetek Magyarországi termékeket a boltba ? Hogy akartok ti GDP növekedést ha saját magatok se tesztek érte!
2019. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!