Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg annyira rossz a...

Tényleg annyira rossz a helyzet, mint ahogy sokan reklámozzák?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában divat szidni mindenért a kormányt ugye.

Elvileg tök csóró az ország. Sokan ábrándoznak jóléti államról. Sokak szerint nincs már demokrácia. Nincs kitöréi lehetőség, jövőkép. Romokban az egészségügy, oktatás stb.


Szerintem ez kicsit el van túlozva. Nektek mi a véleményetek?



2019. febr. 12. 18:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

Még mindig csak a devizát tudod felhozni semmi mást. Annyira nem tudsz érvelni, hogy az hihetetlen. Amúgy Ausztráliába!!!! lehet ingyen lakást kapni. Remélem tisztába vagy merre van Ausztrália. ;).. Amúgy a devizát az állampolgárok vették fel, senki se kényszerített senkit, hogy vegyen fel hitelt. Ez mindenkinek a maga döntése volt. Ahogy most is.


Mindig csak ugyanazt tudod írni. Tipikus fideszes marha.

Hiába Gyurcsányozol itt. Nem szeretem Gyurcsányt. Neki is régen elkellett volna takarodnia, ahogyan Orbán Viktornak is.


De ugyanabban az országban élünk mind a ketten. Szóval ugyanazt kapod, mint bárki más. Ha neked ez elfogadható életszínvonal és nem akarsz jobbat, hát ez a Te döntésed. De akkor maradj csöndben, mert sokan jobb életet szeretnének, és azzal hogyha jobb élet lesz az országban az neked is ugyanolyan jó lesz. Sokan ezt képtelenek megérteni. Inkább beéred az ingyen krumplival a választás előtt, minthogy minden nap ingyen krumplit kapnál.


Többször is rájöttem, hogy fideszessel felesleges bármit is beszélgetni, mert sose tud tényeket írni és sosem tud a kérdésekre válaszolni.


Úgyhogy:


Az okos enged a szamár szenved.

2019. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%

Még annyit hozzátennék, hogy készüljön fel arra Mr Fideszes Hívő, hogyha Orbán Viktor bukni fog. Mert bukni fog. Remélem tanult történelmet a 8 általánosban amit még nem végzett el sikeresen: Minden diktátor megbukott eddig a történelem során és meg is fog. ;)


Tehát, ha Orbán Viktor megbukik akkor megint megszorítások lesznek. De nem azért, mert rosszat akar majd az állam nekünk, hanem azért, mert ezt az országot rendbe kell rakni. És a semmiből nem lehet rendbe rakni. Tehát lesz jó pár év ahol majd szenvedni fogsz még ennél is jobban. Megköszönheted Viktor bácsinak. De utána végre elérhetjük azt a szívonalat ahol már régen lennünk kéne. De várj. Te ezt szerinted nem fogod már megélni, mert Magyarországon az átlag életkor nem olyan magas és szerintem a te életkorod már régen elérte az átlagot.

2019. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
10%
Pont lesz@rom akkor is a Fidesz volt az aki kihozta a válságból az országot! És a Fidesz óta fejlődik a szocik pedig csak megszorítottak... A Fidesz hozta vissza az országot az adó reformokkal ha azok meglettek volna sínen lenne az ország... És ja Ausztriát akartam írni és egyébként ott sem olcsóak a lakások... Orbán nem egy diktátor! Magyarország még sosem volt ilyen jó szinten mint most!
2019. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
A Fidesz a megszorítások kormánya, soha nem talált ki egy kormány sem ennyi megszorítást mint 8 év alatt a Fidesz. Pedig jól teljesítünk érdekes. Mégis a mai napig csak összébb meg mégösszébb kell húzni a nadrágszíjat érdekes. Hiába a sikeres kormányzást, csak ki kell lőni a lakáskasszát, csak el kell venni a cafetériát. Az 1987-ik megszorítás kábé, de persze még mindig a baloldal 20 darab megszorítása miatt kéne sírnunk a mai napig. :D
2019. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
8%
Miről beszélsz? Tudod mik voltak a megszorítások? Amiket a Gyurcsány csinált például bérbefagyasztások a bérek folyamatosan fejlődnek és egyre jobb szinten leszünk! A gazdaság se volt még ilyen jó szinten... Sokkal több lehetőségünk van most Magyarországon mint 10 éve.
2019. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%
Tele vagyunk lehetőséggel akkora siker a Fidesz, nézd meg az áfát, a benzin árát meg az eurót mennyibe kerül, nagy a siker. Bulgária hiába tolakszik! :DDD
2019. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
9%
Pont lesz@rom. Ti tüntettek a magasabb bérekért megkapjátok. Nektek semmi sem jó pont lesz@rom a benzinárakat! Máshol is nőnek. A GDP pedig pont azért nem való semmire mert Magyarországon főleg külföldi multik vannak akik kükföldre viszik a profitot. Ez nem a kormány hibály hiába van ithon rengeteg cég a külföldi multik mindig is nagyobbak lesznek.
2019. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
76%
Melyik kormányt is válasszam? Amelyik gazdasági világválság idején 270-es euró árfolyamot produkál vagy azt amelyiknél jól teljesítés és sikeres kormányzás mellett 320Ft az euró? Még meggondolom..... XD
2019. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%

"Sokak szerint nincs már demokrácia."


Úgy gondolom, hogyha Nagy Blanka nyilvánosan bajszos fa.szn.ak nevezte ha jól tudom Áder Jánost, akkor messze vagyunk mi a diktatúrától.


"Nincs kitöréi lehetőség, jövőkép." A jövőkép és a kitörési lehetőség sokszor nagyon nehéz de nem lehetetlen.


"Romokban az egészségügy, oktatás stb."


Ezt már elég régóta mondják, nem újdonság.


Szerintem lehet Magyarországon nagyon jól is élni annak ellenére, hogy mennyire szidják a kormányt.


Amit én még bajnak látok a felsoroltakon kívül a demográfiai helyzet. Az nagyon súlyos problémákhoz vezethet.

2019. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem lenne demogrfáiai helyzet, ha normálisan csinálná a kormány. Akkor nem mennének ki több százezren azért, hogy boldogan tudjanak élni úgy hogy meg is élnek.
2019. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!