Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban olyan rossz Magyarorsz...

Valóban olyan rossz Magyarországon?

Figyelt kérdés
A kormány nem hagyja elszállni az államadósságot csökkenti azt. Szigorú költségvetési politikát folytat, családoknak nagy támogatást ad. A bérek folyamatosan felfelé nőnek, magát a nyugati szintet még sem érik el. Ez viszont egyszerűen magyarázható mivel, ha megemelnék a béreket nyugati szintre, könnyen úgy járhatnánk mint Görögország. Magyarország hihetetlen gyorsasággal törekszik felfelé ezt sokan el is ismerik.

2019. febr. 15. 13:11
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Ez nem Fidesz propaganda... Nem mondom hogy minden jó amit a kormány tesz. De egyébként ti is ugyanazokat mondjátok mindig sőt meg is cáfoljátok magatok néha.
2019. febr. 15. 16:02
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
Kérem kíméljük a kérdést a trolloktol!
2019. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
13%
A sok hülye szétrolkod minden egyes kérdést! Magyarországon még sose volt még ien jó vezets!
2019. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
87%
Sok az ilyen "kérdés" mostanában. Feltesz a fidesz hívő egy kérdést, hogy aztán oldalakon át bizonygathassa magának mennyire jó itten most minden és értsük már meg hogy de milyen jó. Elég átlátszó lelkiismeret nyugtató tevékenység, de én megértem. Nem lehet könnyű a valaha volt legkorruptabb, leghazugabb, legkártékonyabb és legmagyarellenesebb kormányt védeni azért a kis egykulcsos adóért meg miegymásért. El is hiszem, hogy kell az önmeggyőzés dögivel.
2019. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Ezt rá lehet húzni az ellenzékre is! Nem vallom magam Fidesz hívőnek de ez valóban arcátlan amit megengedsz magadnak. Az emberek azt írhatnak ki amit szeretnének akkor is ha Fideszes vagy ellenzéki. A kérdezőnek is joga van véleményt nyilvánítani ezt más kérdéseknél is megteszik! Szóval sem mondtam hogy jó csak egyeseknek annyira elkorcsosult a világuk hogy semminek sem tudnak örülni és csak a rosszat látják. Ez köszönhető az ellenzéki médiának is...
2019. febr. 15. 16:24
 26/45 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jó Magyarországon.
2019. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
75%
Kritikán aluli. Akár lehetnénk a térség elsői is!
2019. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

"Valóban olyan rossz Magyarországon?"


Nem. Csak rossz érzés nézni meg hallgatni a politikát.

2019. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Kérdező, írd le, hogy mit tartasz rossznak a Fideszben és akkor megnyugszik a lelkük! :)

Mert ha valami olyat írsz le, amit jónak találsz, az kormánypropaganda! Csak nem tudom akkor hogy kéne fogalmazni. Én szoktam úgy is, ha a téma engedi, hogy leírom mivel értek egyet, mivel nem, így támogatom is egyrészről a kormányt, másrészről kritizálom. Na az okoz csak zavart igazán, mindkét tábor lepontoz! Ilyen szélsőségben élünk! Velük vagy ellenük! Az hogy esetleg ellenük, de ez és ez azért vitathatatlanul jó irány avagy velük de ez és ez azért vitathatatlanul rossz irány, ilyen nincs. Olyan nem létezhet, hogy OK, rendben van, ebben valóban igazatok van, OK, rendben van, ez tényleg egy jó ötlet, jó intézkedés. Ha valami a semminél több akkor az miért nem még több? Totális tagadás vagy totális elfogadás, e kettő lehet s aki nem ilyen, abból kiprovokálják, ilyenné teszik! Ebben vastagon benne van mindkét oldal, hogy ilyen idióta a politika nálunk és ilyen idiótán politizálunk!

Nagy Blankánál sem arról kellene vitázni, hogy igaza van-e vagy sem, hanem arról, hogy hiteles-e az, aki itt mélységes nyomorúságot próbál beállítani úgy, hogy azt egy olyan telefonról olvassa föl, ami annyiba kerül, mint amennyi az én 1 havi fizetésem!!! Na, ezt senki nem szúrta ki! "Rondán beszélt, de igaza van" Jesszus... ...a fától az erdőt!


11-es Magyarországon nincsenek független elemzők, sőt a világon nincsenek! Korrupcióban rekordot döntöttünk, azaz soha nem loptak még ennyit? A korrupció nem egy másik szó a lopásra! :D Lopás az van, igen komolyan! Korrupció soha senkit nem érdekel, mert mindannyian azok vagyunk, akinek csak lehetősége nyílik rá! Az úgynevezett "biztonságos demokráciákban" is fogy a nép! Köze nincs hozzá! Ez nem propaganda? Szerintem ez meg az ellenzéki! Nem itt akarnak gyereket? Sehol nem akarnak b.... meg!

Na és akkor ahogy nem reagál egy "Fideszes" erre. Mint írtam lopni azt tud a Fidesz, nagyon is! Hiába fogy a nép nyugaton is, ezzel még k... nem vagyunk kisegítve, attól még mi is fogyunk, egyenlőre nem igazán van babyboom a Fidesz intézkedései miatt, de továbbra is bizakodó vagyok, ennek azért kell adni időt! Ha ez sem jön be, amit most megléptek, akkor egyetértünk (ebben). DE előre semmiképp nem mondom erre azt, hogy haszontalan lesz! Nyugati bérekkel egyszerűen nem lehet felvenni a versenyt. Amit hiányolok az a kommunikáció a külföldön dolgozókkal. Elképzelni nem tudjátok hányan vannak lecsúszott helyzetben külföldön élő magyarok, csak azok beszélnek, akiknél minden OK, így nyilván nagymértékű vakmerőség van sokakban! Középutat nem tudtok belőni? Tisztán fehér vagy fekete? Ebből így sosem lesz semmi, még vita se tud lenni!

2019. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 SZücsöm ***** válasza:
Igen van fejlődés de az emberi lét erről szól az állandó fejlődésről Afrika is fejlődik. A probléma ott van hogy így is egyre jobban lemaradunk az Eu többi országától. Továbbá az is elég nagy probléma hogy minden állami szerv munkahely rohad belülről már évek óta. Legyen az a rendőrség, mentő szolgálat, posta, egészségügy, oktatás stb. lényegében az ország működésének a magja. Az meg hogy ennyi meg annyi milliárdot költöttek erre meg arra meg hogy ennyit meg annyit emeltek a fizetésen vagy egyáltalán nem látszik meg a valóságban vagy csak porhintés. Onnan tudom hogy MÉG én is állami szervnél dolgozok és a rokonaim ismerőseim is különböző állami szervnél/munkahelynél dolgoznak szóval belülről látom a leépülést.Továbbá az is elég nagy aggodalomra ad okot hogy a korrupció sajnos nem csökken hanem egyre jobban elburjánzik sőt a Fidesz maffiánknak hála a feudalizmus reneszánszát éljük Magyarországon hisz itt már nem csak lopásról és csalásról van szó hanem "nemesi" családok körök kiépítéséről. És nem, ott ahol minden ellenzéki médiát lépésről lépésre ellehetetlenítenek/leépítenek ott nincs sajtó szabadság. Arról ne is beszéljünk hogy demokráciáról nem is beszélhetünk egy olyan országban ahol még hatályban lévő alkotmány sincs. De elég lett volna am ha csak annyit írok válasznak: Migráns és Soros hisz ez a két szó mindenre megfelelő válasz.
2019. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!