Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban olyan rossz Magyarorsz...

Valóban olyan rossz Magyarországon?

Figyelt kérdés
A kormány nem hagyja elszállni az államadósságot csökkenti azt. Szigorú költségvetési politikát folytat, családoknak nagy támogatást ad. A bérek folyamatosan felfelé nőnek, magát a nyugati szintet még sem érik el. Ez viszont egyszerűen magyarázható mivel, ha megemelnék a béreket nyugati szintre, könnyen úgy járhatnánk mint Görögország. Magyarország hihetetlen gyorsasággal törekszik felfelé ezt sokan el is ismerik.

2019. febr. 15. 13:11
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Azért nem minden ennyire rossz mint ahogyan egyesek látják! Valóban nagyon sokat fejlődünk, nem vagyunk lemaradva semmivel sem az EU többi államaitól. Na jó valamely szinten igen, mivel már a 90-es évek elején eladtuk a jövedelemtermelő cégeink. Külföldi nagyvállalatok miatt tartunk itt. Vannak új cégeink, melyek cégeink melyek gyorsan fejlődnek de legalább 20-30 évvel levagyunk maradva. De ezek mellett is tudunk fejlődni. Az egészségügy, rendőrség, iskolák fejlődnek folyamatosan. Persze ezekhez hosszú évek kellenek valamint igen a bérnövekedéshez is. Legyen Görögország előttünk ilyenkor mivel pont az lenne nálunk is ha felelőtlenül, hírtelen és nem fokozatosan csinálnánk azt, amit csinálunk. Szerintem nincs olyan rossz helyzet itt mint ahogyan az ellenzéki média valamint egyesek lefestik. A hatalom az mindig is korrupt volt, a hatalom az mindig is lopott. Nagyon kevés ország van amelyben nincs ez.
2019. febr. 15. 19:44
 32/45 A kérdező kommentje:
Azért maga a kormány néha nálam is kicsapja a biztosítékot mikor kiderülnek róla bizonyos dolgok. Magam sem szeretem a korrupciót, lopásokat meg hogy néha hülyének néznek... Ezt csak azért írtam hogy lássátok hogy nem imádom a Fideszt ellenkezőleg. Az a gáz hogy Magyarországon nincs egy normális párt amire azt tudnám mondani hogy: na ez megfelelő alternatíva lenne. A Fideszt meg eltűröm mert nincs jobb.
2019. febr. 15. 19:49
 33/45 anonim ***** válasza:
11%

Aki szerint Románia, sőt, Bulgária jobb az miért nem költözik oda? Esetleg kiderülne, hogy mégse olyan frankó, mint a fotelből hitte?


Én nagyon meg vagyok elégedve, szuper ez a sok csaladtamogatas. De azért nekem is van ami nem tetszett, pl az LTP megszüntetése. Nem értem azt miért kellett.

2019. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
12%

Ez kétségtelen, hogy nincs “jobb” vagy inkább úgy mondom más kormànyra kész párt jelenleg az országban.

Félreértés ne essék, természetesen a fidesznél nem nehéz ezerszer is jobbat, tisztességesebbet, emberibbet elképzelni, sőt úgy tűnhet, hogy bármi jobb nála. De mégis, azért nem 100%- ban a fidesz miatt lett egypártrendszer. Az ellenzék egy életképtelen tehetetlen ötlettelen banda, aki jelenleg azt sem tudja, hogyan politizáljon ellenzékben. Pedig ellenzékben is lehet komolyan politizálni. Nem egy hálátlan feladat az sem. Nem beszélve, hogy még azutàn sem hajlandóak saját pártjukat feláldozni, hogy semmivel nem hozhatják őket vissza a mèlyből. Ilyen hozzààllàssal nem lehet váltani. Pedig nagy szülség lenne a váltásra. De itt úgylátszik már csak akkor lesz, ha valaki(k) forradalmat csinàlnak.

2019. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 SZücsöm ***** válasza:
70%

Lehet véleményed az oktatásról,rendőrségről stb. de az nem releváns. Csak azt tudod szajkózni amit a kormánymédia és az adott szerv közleményekbe kiad neked. Na már most ahogy fentebb írtam én benne dolgozom a sz*rban, a rokonaim és ismerőseim is benne dolgoznak vagy ugyanabban a sz*rban vagy egy más fajta sz*rban. Nem egyáltalán NINCSEN FEJLŐDÉS AZ ÁLLAMI SZERVEKNÉL MAXIMUM VISSZAFELÉ. A minimális technikai fejlődést meg csakis a világ tudományos fejlődésének köszönhetjük.(Itt meg is lehet jegyezni hogy magyar fronton a kormányunk a kutatóinkat is szépen bedarálja.) Visszatérve a hivatalos állományokra: létszám hiány soha nem látott mértékeket ölt, sz*r fizetés, sz*r vezetőség itt a kormány feudalista rendszere okolható, sz*r képzés, egyre sz*rabb minőség mert már kompetens emberek ennyi pénzért nem mennek állami szférába dolgozni, sz*r mentalitás, leharcolt állami épületek és felszerelések, legyen szó: rendőrségről,tűzoltóságról,bkv-ról stb. 1 szó mint 100 DE IGENIS r

ROHADT NAGY BAJ VAN AZ ÁLLAMI SZERVEKNÉL SŐT SOK HELYEN MÁR AZ ÖSSZEDŐLÉS SZÉLÉN VAN ÉVEK ÓTA.

2019. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

"Az ellenzék egy életképtelen tehetetlen ötlettelen banda"


Elég nehéz lehet úgy ellenzékben lenni, hogy a választási törvényeket úgy alakították, hohy minél kevesebb ellenzék legyen, ami meg besikerült, azt karaktergyilkolják, ahol érik. Ha van sapka, azért, ha nincs, azért.

Nekem egyénileg nem rossz amúgy, de aki dedósnak néz, azzal nem tudok egy húron pendülni.

2019. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Nos én tapasztalatból beszélek és nem vagyok híve annak, hogy valaki elvakultan ellenzéki vagy Fideszes. Nem szabad úgy nézni (szerintem) a dolgokat hogy: "minden sz@r és semmi sem jó". De úgy sem szabad hogy: "minden jó de nincsenek problémák". Maga az ellenzék valóban néha úgy látom saját magát is képes megcáfolni. A megjelenésük, beszédeik meg az igénytelenségük az esetlenségük miatt nem tudnak hitelesek lenni. Azzal nem lehet kormányt váltani hogy csak "kormánykritikus vagy" és néha magad is megcáfolod. Az érveikért kellene harcolniuk na meg kulturálisan is fejlődni. A kormánnyal pedig mindenki tudja mi a baj de így a büdös életben nem lesz leváltva ....
2019. febr. 15. 20:51
 38/45 anonim ***** válasza:

#36 igazad van a vàlasztási törvények antidemokratikus àtalakításában, és azt is tudom, hogy mire hasznàlják az ÁSZ-t. De mégis azt mondom, a jelenlegi ellenzék nem alkalmas. 2018-ban is külön indultak egyéniben rengetegen, egy közös jelölttel verni lehetett volna nem egy helyen a fideszt. Így viszont megint kaptak ajándékba 2/3 ot.

Pedig szükség lenne jó baloldali és jobboldali ellenzéki pártokra egyaránt!

2019. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"....nem imádom a Fideszt ellenkezőleg."


Igen azt látjuk. :DDDDDD

2019. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Lásd ahogy akarod.
2019. febr. 15. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!