Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ennyire túlrágva...

Miért van ennyire túlrágva egy helyesírási hiba a fideszeseknél, mikor az Elios miatt 13000 millió Ft-ét kell visszafizetnünk az EU-nak?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nagyon gagyi érvelés, hogy aki nem tud helyesen írni, az semmi máshoz nem ért, és ez az élet összes területére igaz.


Lehet itt hőbörögni, hogy jaj, nem tudja hogy ezt így meg úgy kell írni, de tedd a szívedre a kezed és mondd azt, hogy még soha nem gondolkodtál el egy adott szó helyesírásán...


Hidd el, egy helyesírás teszten a Magyarok 95%-a simán elhasalna.

2019. febr. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én gondolkodtam már el, és olyan is előfordult már, hogy mielőtt erre az egyébként nem túl színvonalas oldalra elküldtem egy választ, rászántam fél percet,hogy utánanézzek egy szó helyesírásának, mert bizonytalan voltam benne. Ágika viszont nem szánt rá fél percet, sőt, a környezetéből senki. Mentegethetitek őt, őket napestig, ez az apróság (és minden megnyilvánulásuk) tökéletes látlelet az ellenzék állapotáról.
2019. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

22

Nem csak "Ágika". Bangóné, Varjú, meg 2 másik féfi MINIMUM, akik ott voltak.

2019. febr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!