Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem gonoljátok, hogy a...

Ti nem gonoljátok, hogy a romákat és egyéb átlagosan alacsony iskolázottságú rétegeket támogat a Fidesz az új családtámogatási programjával?

Figyelt kérdés

"Életük végéig nem kell szja-t fizetni azoknak a nőknek, akik legalább négy gyereket szültek"


Létető statisztika, hogy a szerényebb végzettségűek és szegények (akik nagy százalékban roma, vagy egyéb cigány szarmazásúak) azok akik több gyermeket is vállalnak.

Nekem olyan mintha a Fidesz ezt ösztönözné... Hiszen a hitelbírálatot nem kötik sem végzettséghez, sem bérhez.


Mit gondoltok?


2019. febr. 24. 17:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez inkább a gazdagabbaknak kedvez
2019. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hol írtam én olyat, hogy ez szerintem gond?

Még nem sikerült állást foglalnom a 7 ponttal kapcsolatban, mert vegyesek az érzelmeim... Csak kiváncsi vagyok a véleményeitekre, illetve feltettem egy kérdést.


Amúgy van egy olyan problémám, hogy elvileg az is statisztikai tény, hogy az értelmiségiek közül sokkal többen nevelnek szintén értelmiségi gyereket. Vagyis legalábbis diplomást...


Az csúnyán mondva prolik, viszont szintén alacsony képzettségű és olcsó munkaerőt nevelnek. Na most ez az országnak nem annyira jó, gondolom én ezt laikusként, hiszen nincs 20%-nyi diplomásunk és annak is egy része elmegy...

2019. febr. 24. 19:26
 13/19 A kérdező kommentje:
És egyértelmű, hogy vannak kivételek, de most az átlagról van szó...
2019. febr. 24. 19:27
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Ne legyél már naiv kérdező. Ez az egész úgy lesz összerakva hogy nagyon kevesen tudják csak megkapni. Ha majd bemennek a minimálbéres cigányok akkor az lesz hogy eléjük tolják a papírt jé ott a kisbetűs rész miatt sajnos önök nem kaphatják meg.

Jó ha pár száz család megkapja majd.

2019. febr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Aki szarmazást ír az nem centralista, rasszista az!!! Milyen bizonyítékod van arra, hogy a több gyermekes családok romák? Pont fordítva, akik gazdagok és pl. Budán laknak azoknak akár van 8 gyermekük is, akik szegények azok miért vállalnának több gyermeket ha több az éhes száj több és jobb munka kell, senki nem ilyen logikátlan te buta rasszista náci!!!!!
2019. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15. Onnan, hogy közig-szervező vagyok?
2019. febr. 24. 21:19
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha be van jelentve, attól még nem feltétlenül dolgozik. Iskola is volt csak romáknak, ami kapta a támogatást és az iskola nem is létezett.
2019. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csak voltál, megmutatom a főnökeidnek az írásod, ki leszel bocsájtva, rasszista vagy az ilyen ne szervezzen közigazgatást az ilyen return jegy nélkül szervezzen utazást putyinod mellé te rasszista. Komolyan, hol látsz te olyat, hogy szegény családokba van sok gyerek?
2019. febr. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
A Magyaroknál is van ilyen, sőt ismerek egypárat. Nem értem a kérdést?
2019. febr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!