Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem gonoljátok, hogy a...

Ti nem gonoljátok, hogy a romákat és egyéb átlagosan alacsony iskolázottságú rétegeket támogat a Fidesz az új családtámogatási programjával?

Figyelt kérdés

"Életük végéig nem kell szja-t fizetni azoknak a nőknek, akik legalább négy gyereket szültek"


Létető statisztika, hogy a szerényebb végzettségűek és szegények (akik nagy százalékban roma, vagy egyéb cigány szarmazásúak) azok akik több gyermeket is vállalnak.

Nekem olyan mintha a Fidesz ezt ösztönözné... Hiszen a hitelbírálatot nem kötik sem végzettséghez, sem bérhez.


Mit gondoltok?


2019. febr. 24. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem vágom az összefüggést.
2019. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

#1. Mi között?


Szerinted nem a romák, illetve alacsony végzettségűek vállalnak általában több gyereket?

2019. febr. 24. 18:03
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
Ez csak annak segít aki bejelentve dolgozik.. ha pedig dolgozik valahol bejelentve akkor nem ingyenélő.
2019. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#3. És miért gondolod, hogy ez válasz a kérdésre?

Hol írtam én olyat, hogy ingyenélők?

2019. febr. 24. 18:14
 5/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is egy jó kérdés, hogy egy házaspár, összesen 240,000 forintos nettó bérből hogyan fog eltartani 4(+) gyereket és még törleszteni a megmaradt részt a 10 millióból. (4 gyerek után elvileg a 10 milliós hitelből 7 milliót rendez az állam, de akkor is marad 3)
2019. febr. 24. 18:17
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Rasszista vagy. Kezeltesd magad!
2019. febr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mégis miért lennék rasszista?

Centrista liberalis vagyok, megvetem a szélsőséges baloldalt, a kommonizmust, a nemzeti szocializmust és a rasszizmust is!

2019. febr. 24. 18:23
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Ez inkább, ahogy a csok is a kicsit módosabbaknak kedvez szerintem. A cigrik meg általában nem hinném, hogy nagyon hozzájárulnának a költségvetéshez általánosságban, kivéve ha a markukat tartják.
2019. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
A romák is magyarok és az alacsony iskolai végzettségűek is magyarok. Ha dolgoznak - márpedig ezeket a családtámogatásokat azok kapják akik dolgoznak, - akkor neked miért számít hogy milyen származásúak vagy végzettségűek? A párom szülei is csak elemit, 8 általánost végeztek, neki mégis 2 diplomája van és a testvére is diplomás lett. Semmi összefüggés nincsen a szülő iskolai végzettsége és a gyerek társadalmi helyzete között. Az számít, hogy dolgos, szorgalmas emberek és a gyerekeiket is ilyennek nevelték, ezért mivel nekik már tudtak lehetőséget adni a tanulásra, hát tanultak is. De ha a gyerekeik "csak" szakmunkások lesznek, az éppen olyan fontos és jó dolog lenne, ha dolgoznak.
2019. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Ismersz négygyerekes, szja-t fizető cigányasszonyt? És ha van ilyen, van kifogásod ellene, hogy ők IS részesüljenek az adómentességben?
2019. febr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!