Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszesek a bolondok,...

Miért a Fideszesek a bolondok, ha egyeseknek az is gondot okoz, hogy az illegálisan be érkezett menekülteket megkülönböztesse a legális migránsoktól?

Figyelt kérdés
Most csak azért mert a kormány nem tér ki arra, hogy a legálisan érkezett, vagy illegálisan érkezett migráns ezt így ki kell forgatni? Nektek mi a bajotok, a legálisan be érkezett, dolgozni jövő migránsokkal? Ha valaki székely földön vagy vajdaságba él és idejön, az is migránsnak számít, mivel nem Magyarországon születtek!

2019. febr. 25. 11:32
 41/99 anonim ***** válasza:
59%

"Dupla ennyi lenne, ha nincs Orbán! :)"


Előbb még 10x és 40-szer annyi lett volna. Mi történt, közben Orbán beengedett még néhányat? :D

2019. febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, a te olvasatodban mit jelent pontosan az "illegális jövés" migránsok tekintetében? Mert az az állításod, hogy az EU kvótában kötelezhet illegálisan! jövő migránsok befogadására az egy elég súlyos ellentmondást tartalmazó fantázia. :D
2019. febr. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 A kérdező kommentje:

"Mert az az állításod, hogy az EU kvótában kötelezhet illegálisan! jövő migránsok befogadására az egy elég súlyos ellentmondást tartalmazó fantázia. :D"


Figyelj egy ország had dönthesse már el, hogy kit enged be, kinek ad menedékjogot!

Brüsszelnek baja volt a kerítéssel, vagyis hogy nem engedjük át az illegálisan érkező migránsokat. Átjáró háznak nem jó lenni hidd el!

2019. febr. 27. 17:24
 44/99 anonim ***** válasza:
31%

"Figyelj egy ország had dönthesse már el, hogy kit enged be, kinek ad menedékjogot!"


Rendben, csak ehhez nincs köze annak, hogy "illegális", az egészen más státusz és egy másik probléma! Oda jutottunk, hogy te magyarázod nekünk 6 oldalon keresztül azt, aminek te nem érted a jelentését. :D


És így kimondhatjuk azt is, hogy nekünk van igazunk, mert a kormány NEM az illegális migránsokról beszél továbbra sem, csak te ezt nem érted. Vagy fáj az igazság. Bár a topikot és az érveidet végigolvasva inkább az előbbi a helyzet. :D

2019. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 A kérdező kommentje:

" Rendben, csak ehhez nincs köze annak, hogy "illegális", az egészen más státusz "


Miért lenne más? Ide jöttek és azt kérik engedjük át őket, menekültjogot kapjanak ! Attól még hogy ők ezt szeretnék, illegális bevándorlók maradnak. Az állam nem köteles be engedni, illetve megadni nekik a menekültjogot!

2019. febr. 27. 20:23
 46/99 anonim ***** válasza:

,,Inkább te égetted be magad, mivel nem tudsz különbséget tenni a kettő között! Folyamatosan félre értelmezed, azt amit a kormány mond!"


Továbbra is te égeted be magadat, mert mindenáron megakarod magyarázni, hogy mást kommunikált a kormány, mint valójában. :D Leírtam többször is: szó se volt arról, hogy illegális migránsból nem kérnek csak, semmilyen migránsból nem kértek Orbánék, bármennyire próbálod tagadni. :D

2019. febr. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 A kérdező kommentje:

Továbbra is te égeted be magadat, mert mindenáron megakarod magyarázni, hogy mást "kommunikált a kormány, mint valójában. :D Leírtam többször is: szó se volt arról, hogy illegális migránsból nem kérnek csak, semmilyen migránsból nem kértek Orbánék, bármennyire próbálod tagadni. :D"


Minden egyes mondatod megcáfoltam. Te vagy az, aki nem képes felfogni, nem képes elfogadni, hogy nincs igaza! Te alapból nem teszel különbséget neked egykutya az egész! Leírtam neked százszor, hogy az esetek többségében utaltak, illetve kimondták az illegális szót! Nekem nagyon úgy fest hogy te égeted magad, mivel nem vagy képes alapvető dolgokat felfogni!!! :DD

2019. febr. 28. 09:52
 48/99 anonim ***** válasza:
Minden egyes mondatomat megcáfoltad? :D Te miről beszélsz az ember? :D Előtte is írtál ki egy kérdést, ott is fújtad a hülyeségeidet, csak ott már nem tudtál mit írni, így kiírtad ezt és tolod ugyanazt a szöveget. :D Már nem csak én, hanem mások is leírták mit kommunikált állításoddal ellentétben a kormány. :D Mások is leírták, hogy a kormány SEMMILYEN migránst nem akart befogadni, legyen az legális vagy illegális hátterű. :D Lehet neked nem tetszik, próbálod a lelkedet megnyugtatni a hazugsággal, de a tényeken nem változtat, miszerint SENKIT nem akart befogadni a kormány. :D
2019. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 A kérdező kommentje:
Hallod erre én nem emlékszem! Világosíts már fel. Mutasd már melyik kérdés? A kormány pedig utalt arra, vagy ki is mondta hogy az illegális migrációval van baja! Hát az hogy nem figyeltek nem az én főbűnöm! :DD
2019. febr. 28. 12:45
 50/99 A kérdező kommentje:
Szerintem csak nagyon bénán próbálod kiforgatni a kormány állításait! :DD
2019. febr. 28. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!