Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a Fideszesek a bolondok,...

Miért a Fideszesek a bolondok, ha egyeseknek az is gondot okoz, hogy az illegálisan be érkezett menekülteket megkülönböztesse a legális migránsoktól?

Figyelt kérdés
Most csak azért mert a kormány nem tér ki arra, hogy a legálisan érkezett, vagy illegálisan érkezett migráns ezt így ki kell forgatni? Nektek mi a bajotok, a legálisan be érkezett, dolgozni jövő migránsokkal? Ha valaki székely földön vagy vajdaságba él és idejön, az is migránsnak számít, mivel nem Magyarországon születtek!

2019. febr. 25. 11:32
 51/99 anonim ***** válasza:
Miként utalnak arra, hogy nem kérnek az illegális migránsokból azzal, ha azt hangoztatják nem kérnek semmilyen migránsból? :DDD Ennyire hülye már tényleg nem lehetsz ember.
2019. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__97..


Tessék, annyit tévedtem, hogy nem kérdező voltál, hanem válaszadó. :D De legalább lett volna annyi eszed, hogyha másik felhasználóról írsz ki kérdést akkor az írási stílusodat megváltoztatnád :D

2019. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:

"Ide jöttek és azt kérik engedjük át őket, menekültjogot kapjanak ! Attól még hogy ők ezt szeretnék, illegális bevándorlók maradnak. Az állam nem köteles be engedni, illetve megadni nekik a menekültjogot!"


Nem, nem, nem. Kérdező, továbbra sincs fogalmad arról, ki minősül illegális bevándorlónak, ez mostanra ténykérdés. Ahogy az is, hogy a kormány nem az illegális migránsok tekintetében kampányol, mint például Donald Trumop ahol valóban illegális migránsok okoznak problémát viszont ott a propaganda is ennek megfelelő! És itt tényleg mindenki tisztában van ezekkel rajtad kívül.


"Illegális migráns: Azok a menekülők, akik nem kerülnek a hivatalok látókörébe, de tartósan, letelepedési szándékkal tartózkodnak Magyarországon, az illegális bevándorlók bővebb csoportjába tartoznak." - Demográfiai fogalomtár KSH


Próbáld a fenti definíciót valahogy értelmezni légyszives. Teljes hülyét csináltál már magadból ebben a topikban is és a többiben is ahol ugyanezt az ostobaságot erőszakolod, mindhiába persze. Ne a korrupt, hazug Fidesz mosdatása hanem a saját méltóságod legyen fontosabb, ne hozd magad ilyen ciki helyzetbe egy ilyen kormányért még így névtelenül se.

2019. febr. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 A kérdező kommentje:

Szerintem még mindig nincs fogalmatok a különbségekről, hiába magyarázzátok a sajátotokat! :DD


"Illegális migráns: Azok a menekülők, akik nem kerülnek a hivatalok látókörébe, de tartósan, letelepedési szándékkal tartózkodnak Magyarországon, az illegális bevándorlók bővebb csoportjába tartoznak."


Igen és ezt miben cáfolja, azt amit én mondtam? Szerintem ti csináltok hülyét magtokból, ha ezt így folytatjátok! Az teljesen más dolog amit te bemásoltál, mivel Magyarországon illegálisan bírnak csak tartózkodni, mindaddig amíg a menedékjogot meg nem kapják! Magyarul nem vagyunk kötelesek velük különbséget tenni, illetve be engedni! :DD

2019. febr. 28. 17:36
 55/99 A kérdező kommentje:
Ez*
2019. febr. 28. 17:37
 56/99 A kérdező kommentje:

"Miként utalnak arra, hogy nem kérnek az illegális migránsokból azzal, ha azt hangoztatják nem kérnek semmilyen migránsból? :DDD Ennyire hülye már tényleg nem lehetsz ember."


Ezzel is a saját balgaságod, hülyeséged bizonyítod be! Mindig tökéletesen lehet tudni miről van szó, csak az olyan értelmi fogyatékosok nem értik meg, mint például amilyen te is vagy! :DD

2019. febr. 28. 17:49
 57/99 anonim ***** válasza:
91%

"Illegális migráns: Azok a menekülők, akik nem kerülnek a hivatalok látókörébe, de tartósan, letelepedési szándékkal tartózkodnak Magyarországon, az illegális bevándorlók bővebb csoportjába tartoznak."



Igen és ezt miben cáfolja, azt amit én mondtam? "


Kábé mindenben úgy szóról szóra? Az illegalitás továbbra is azt jelenti amit te nem vagy képes felfogni így a definíció segítségével sem, hogy itt tartózkodik bújkálva de semmit nem kap, sem munkalehetőséget, sem segélyt, sem lakhatást, sem élelmezést, sem papírokat, semmit. Ilyen probléma az USA-ban például létezik, Magyarországon nem. Attól nem illegális egy migráns, hogy megpróbál bárhová bejutni vagy bárhol áthaladni. Ahogy a definíció is leírja, a hatóság elutasítása esetén beszökő és letelepedő migráns válik illegális státuszúvá.


Engedd el, amit itt összekínlódsz az nagyon kínos szövegértési és értelmezési képességek hiányát mutatja. Általános iskolai szintet sem ütöd meg. Vagy esetleg autizmus is lehet a háttérben, akkor nem szeretnélek természetesen sértegetni, de akkor nem is kellene ilyen fórumokon tevékenykedned, mert óhatatlanul sérülsz.

2019. febr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 A kérdező kommentje:
De ha illegális úton jött, hiába kéri a menedékjogot, ha nem kapja meg, illetve mindaddig amíg nem kapja meg, illegális migránsként lehet kezelni és nem kötelessége az államnak be engedni őket! Amit itt te össze hordtál az baromság!
2019. febr. 28. 18:49
 59/99 anonim ***** válasza:

"De ha illegális úton jött"


Ha én egy háborús menekült vagyok, hogy képzeled el, hogy én legálisan tudjak jönni? A háborúban lerombolt házamban majd nyomok egy faxot a magyar államnak, hogy "hé, jövök"? És ne gyere nekem az ütközőállamokkal, mert pont abból volt balhé, hogy vagy kiállítanak nekem (mint menekültnek) egy papírt és tovább küldenek, vagy pont hogy rám se hederítenek és mindenféle papír és ellenőrzés nélkül tesznek fel a vonatra és visznek Szerbia, majd onnan pl.: Magyarország határához.


Egyébként külső szemlélőként: Igenis igaza van az előző hozzászólónak...eléggé besültél.

2019. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 A kérdező kommentje:

Maradjunk annyiban, hogy számos alkalommal ez már ki lett fejtve, túl lett tárgyalva miért jelent veszélyt! Menedék jogot kérhetnek, de nem kötelességünk megadni, és kezelhetjük őket illegális migránsként mivel azok is!


És inkább ti sültetek be, mivel már nem tudtok hogyan megcáfolni. De próbálkozni lehet én élvezem! :DD

2019. febr. 28. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!