Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan derült ki, hogy Schmitt...

Honnan derült ki, hogy Schmitt pali plagizált?

Figyelt kérdés

#csaló #köztársaság #plágium #Schmitt pali #csúfos kudarc
2019. febr. 25. 15:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

"Kopizott máshonnan, gyakorlatilag más szellemi tulajdonát használta sajátjaként, ergo ellopta. Egy olyan ember aki doktoral annak legyen csak saját műve.."


Látom nem érted amit írtam, gondolom még egyetem közelében sem jártál (nem sértésből mondom). Ha most írsz egy szakdolgozatot egy témában például : "Eradikációs programok a fertőző betegségek leküzdésében" . Akkor csak beírod a kulcsszavakat a googleba is kidob neked vagy 1000 forrást amiből kényed kedved szerint válogathatsz hogy miket kell átolvasnod amit felhasználhatsz a szakdolgozat megírásában.


De az internet előtt csak ahhoz hogy megtalálj csak egyetlen egy olyan forrást is amit felhasználhatsz átkellett nyálaznod a könyvtárak polcait, rengeteg olyan művet is átolvasva ami használhatatlan számodra.


Mellesleg ma is ugyan úgy másolnak. Csak most van időd arra hogy összerakd tíz vagy akár száz forrásból is az egészet.

2019. febr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

4


Szerintem ez hülyeség, hogy régen lehetett másolni. Gondold át még egyszer!

2019. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40%

11


Nem hittem, hogy ennyire fidesznyik vagy: :D

Schmitt Pali még a narancsosoknak is ciki, nagyon elvakultnak kell ahhoz lenni, hogy valaki piedesztálra emelje, mert ő könyvtárból lopott, nem a netről. :D Tapsoljuk meg palikát! Tudtommal a dolgozatának nagy része 2(!) dolgozat összeollózásával született meg. Igen, ez aztán biztos nagy kutatómunkát igényelt! :D

2019. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

# 13


Azt azért elmagyarázhatnád hogy a válaszomból mégis hogyan következtettél arra hogy fidesznyik.


Mellesleg látható a felhasználó nevem a többi kérdés alatt is biztosan olvastad már a válaszaimat amiből világos lehetne számodra hogy nem preferálom egyik pártot sem. Én mindkét oldal ellen kritikusan szoktam fogalmazni, kivételek az olyan kérdések ahol nem a politikai erőt szidják hanem a szavazókat mert azt gusztustalannak találom

2019. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Andizsuzsi ***** válasza:
64%

"Csak most van időd arra hogy összerakd tíz vagy akár száz forrásból is az egészet."


Szerintem te kevered a szakdolgozatot a doktori disszertációval. Az utóbbinak mindig is önálló kutatáson kellett alapulnia és újszerű ismereteket tartalmaznia. Mások által megírt tudományos munkák csokorba kötése sosem tartozott ide.

2019. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!