Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek is hiányzik a régi...

Nektek is hiányzik a régi Jobbik? Miért nem maradt fent?

Figyelt kérdés

Tehát az a Jobbik, aki nem "cukiság-kampányt" folytat, hanem cakkumpakk kimondja, hogy mik a problémák, és miket kell lépni rájuk.


Az a Jobbik aki kilépne az EU-ból, megvédi az arabokat és a perzsákat a zsidókkal és az amerikai fundi keresztényekkel szemben, a magyar muszlimokat a hitgyülisekkel szemben, aki kimondja, hogy van cigánybűnözés, aki el akarja törölni a Neoliberalizmust, és nyíltan barátja a keleti országoknak.



2019. márc. 14. 14:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10: Tisztában vagyok a fasizmus definíciójával, és azzal is hogy a fidesz tevékenysége tökéletesen kimeríti ezt a fogalmat. A mihazánk pedig gyakorlatilag mindenben a fideszt támogatja, egyetértenek ezzel, tehát ők is fasiszták.
2019. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Na, akkor mi az a fasizmus? Csak azért, mert én nem látom a korporációkat, a militarizmust, az ifjúsági szervezeteket,a felsőbbrendűségtudatot, de még az államosításokat sem. Ugyanígy nincs meg a vezér imádata sem (legalábbis nincs állami propaganda, amely ezt támogatná).

A Fidesz nem fasiszta, az egyedüli fasizmus Európában Olaszországban volt (nem, a nemzetiszocializmus nem fasizmus; ahogyan a jobboldali katonai diktatúrákban sem volt fasizmus).


Ahogyan azt sem értem, milyen alapon gondolod azt, hogy a Mi Hazánk kiszolgálja a Fideszt.

2019. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
24%
Még a "fideszbérenc" sincs bizonyítva. Addig meg vagdalkozni lehet. Pláne nem nagy fajsúlyú a dolog ha egyesek szerint mindenki "fideszbérenc" aki nem a főnökeik seggét nyalja.
2019. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

" A mihazánk pedig gyakorlatilag mindenben a fideszt támogatja, egyetértenek ezzel, tehát ők is fasiszták"


Ideje lenne már a pártközpontnak szólnotok, hogy lassan bizonyítani is illene már ezt! ;) Mert amiket előadtok ez lényegében semmit nem igazol. Ennyire fostok egy amúgy állításotok szerint jelentéktelen, és amúgy is 2-3%-os párttól? :D

2019. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Toroczkai már 2006-ban is a fidesz embere volt, a székházostromban például ő is részt vett, ami köztudottan fidesz szervezésű buli volt.

Amúgy meg látványosan mindenben egyetértenek a fidesszel, az ellenzéket pedig 0-24 fikázzák, meg sem próbálnak semmiben együttműködni velük. Ellenzéki politikusokat ritkán hívnak fideszes tévékbe, a mihazánkosok hetente többször ott hakniznak. A fidesznek szüksége van arra, hogy legyen egy náluk nácibb párt, különben megborulna a centrális erőtér, nem tudnák megosztani az ellenzéket, így létrehozták a mihazánk nevű gittegyletet. És igen, félek, hogy egy ilyen szélsőséges pártnak érdemi támogatottsága lehet valamikor (mint ahogy a jobbiknak is volt, amikor teljesen szélsőségesek voltak), mert tele van az ország idióta emberekkel. Bár remélem leginkább a fidesztől fognak elszívni szavazókat.

2019. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

15#


Na látod, ezért SEM fog választást nyerni a magyar ellenzék soha, mert aki nem ért velük egyet, az szerintük csak fideszes lehet.

Rendkívül sok értelemre vall ez a világnézet.

2019. márc. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16: Nem azért tartom fideszközelinek a mihazánkat, mert nem ért egyet az ellenzék többi tagjával, hanem mert a fidesszel látványosan egyetért mindenben, sőt még rákontráznak az agymenéseikre egy még nagyobb baromsággal. A kétfarkú kutyapárt sem ért egyet a többi ellenzéki párttal, mégsem tartom őket fideszbérencnek.
2019. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt felejted el, hogy a Fidesz képvisel egyedül jobboldali értékeket, viszont a kormányzásuk nem felel meg minden jobboldalinak (érthető okokból), viszont az ellenzék vállalhatatlan ezeknek. Már a Jobbik is.

A Mi Hazánk ezeknek próbálna alternatívát nyújtani, de jelenleg az egyetlen ellenzéki párt, amely képes egyetérteni a kormánnyal. Annak idején a Jobbik is ebbe bukott bele (nem állt ki a - szerintem is értelmetlen - népszavazás mellett). Mindemellett az egyetlen ellenzéki párt, amely nem fog össze bukott politikusokkal (Orbánt is azért szavazták meg, mert utálták Gyurcsányt - most az ellenzékiek ugyanezt megtennék, csak Gyurcsánnyal - pedig nem lenne jobb, mint 2010 előtt).


De persze, én nem tudom megváltoztatni a magyar ellenzékiek gondolkodásmódját. Nem kell eltérni attól az alapelvtől, hogy amit a kormány tesz/mond, az rossz; csak aztán nem kell csodálkozni sem, ha nem tudnak kormányt váltani.

2019. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18: És mi van akkor, ha szerintem teljesen rossz az amit a kormány csinál? Nem hiszem hogy csak én gondolom így Magyarországon.
2019. márc. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19#


Én nem rólad, hanem a jobboldali szavazókról beszéltem.

Különben olyan nincs, hogy egy kormánynak csak rossz intézkedései vannak.

2019. márc. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!