Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg igaz, hogy van olyan...

Tényleg igaz, hogy van olyan egészségügyi dolgozó és diplomás is, akinek nettó 120 ezer forint körül van a nettó fizetése Budapesten is?

Figyelt kérdés

Egészségügyi dolgozókról, köztisztviselő jogászokról és pályakezdő pedagógusokról hallottam, hogy még a fővárosban is nettó 120 ezer körül, vagy az alatt keresnek. Ha ez igaz, szörnyű! Azt tudom, hogy egy betanított munkás, mondjuk egy mosogató vagy valami ilyesmi órabére nettó 1000 forint körül mozog, az nettó 160 havonta, az sem sok de a 120 az durva.

Tényleg létezik ilyen, vagy ez csak egy mese habbal?


2019. márc. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én bölcsészdiplomával vidéken nettó 160-at keresek, szóval cáfolom.
2019. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze.

Meg lehet nézni a bértáblát.Kiszámolod a fizetést,diplomával az pont 120 ezer forint

2019. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, alapbér ennyi. Azért visznek ennél többet haza (ha visznek), mert erre rárakódnak a túlórák és a hétvégék.
2019. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közalkalmazotti bertabla esetén nem számít, hogy Szabolcsban dolgozol vagy Budapesten. A bertablak nyilvaosak
2019. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Három éve kerületi önkormányzatnál két diplomával nettó 128 volt a fizetésem. Jelenleg ugyanazon a helyen nettó 206-ot keresek, de csak azért, mert a Hivatal saját maga kitudott gazdálkodni egy 15 ezres illetményalap emelést. Állam bácsi egy fillért nem hajlandó adni.
2019. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!