Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egészségügyi diplomás dolgozók...

Egészségügyi diplomás dolgozók, Ti kapjátok még a kb 37. 000ft-os bérkiegészítést?

Figyelt kérdés
Nálunk van ilyen bérkiegészítés, de kérdés meddig? A közalkalmazotti bértáblában ez nincs feltüntetve, de, ha valaki mondjuk F5 ben dolgozik akkor a bruttó 139.995Ft mellé még kap 36.000-38.000ft-nyi összeget havonta. Tehát összesen kb. 177.000ft a bruttója.

2016. febr. 8. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Csak, hogy lássátok miről beszélek: [link]

Ezt kik kapják meg?

2016. febr. 8. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy nálunk van ilyen, később pedig felteszed a kérdést, hogy kik kapják meg ? :) A munkahelyeden nem lehet rákérdezni ?

És kérdem én, miért csak a diplomások kapják, ha kapják ?

Amiről te írsz az nem nyelvpótlék (?), pár éve durván 20 Ezer forint plusz járt annak aki mint diplomás nővér nyelvvizsgával sétált be valahova dolgozni . Napjainkban minden eü dolgozót megillet 10-20 ezer forint plusz aki aláírja, hogy nem szándékozik el hagyni az országot .

2016. febr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amúgy az általad beszúrt linket tartalmazó bértáblát valaki mahinálta és kamu vagy hol leledzik, található meg ez ? Ki van zárva, hogy C,D,E kategóriában is mindenki a garantált bérminimumot kapja csak .


képzettségi szint Fizetési osztály


Alsó A

Közép B,C,D

Felső E,F,G,H,I,J


A 37 ezer egyébként lehet akár a KJT illetmény kiegészítése is .

2016. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Azt írod, hogy nálunk van ilyen, később pedig felteszed a kérdést, hogy kik kapják meg ? :) "

Már elnézést, de nem jól értelmezed. Van nálunk ilyen, de az egy másik kérdés, hogy ki az aki megkapja.. Ugyanis az egészségügyben nem tudom ki számít szakdolgozónak..

2016. febr. 11. 20:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, hogy ez valami kamu, mert, ha levonom a plusz "bérnövelést" szinte sehol nem jön ki az eredeti bértáblai összeg.
2016. febr. 11. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakdolgozók a kamarai tagok . :)
2016. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azt írták nekem egy másik kérdésben, hogy itt van a bértábla: [link] Nekem hasonlónak tűnik, mint amit más is linkelt.


Én 171+24-et kapok MSc diplomával. A 24 a veszélyességi pótlék, mert vérlaborban dolgozom. Hát nem egy nagy összeg.

2016. ápr. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!