Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha kicsapják a Fideszt a...

Ha kicsapják a Fideszt a néppártból, vagy önként távozik ez azt jelenti hogy a konzervatív értékrendtől teljesen elfordult Orbán Viktor?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 09:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
57%
Igyekeznék válaszolni, de sokadik olvasatra nem jön nekem össze, hogy ez a két dolog hogy függ össze?
2019. márc. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Van még értékrend, amitől nem fordult el?
2019. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
33%
Nem, ez azt jelenti, hogy az epp fordult el végképp a konzervatív értékektől.
2019. márc. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

A európai pártok családjában a néppárti frakció a hagyományos konzervatív értékeket tisztelő, azok szerint politizáló pártokat tömörítő érték alapú csoportosulás.

Így ezt a csoportot megtámadni (Junckert, a néppárt egyik vezetőjét plakát kampánnyal erősen negatív színben tünteti fel a Fidesz a hazai választók előtt)amiben közben meg tag valaki, az egy pártnál és egy politikusnál minimálisan erkölcsi problémákat vet fel.


Kivéve ha már elfordult Orbán Viktor a konzervatív értékrendtől és nem érzi csoportba tartozónak magát és pártját.


Erre vonatkozik a kérdésem.

Elnézést ha nem voltam elég szájbarágós.

2019. márc. 18. 10:09
 5/36 anonim ***** válasza:
42%
Akkor próbálom én is szájbarágósan: nem a Fidesz fordult el a konzervatív értékrendtől, hanem a Néppárt, vagy legalábbis annak egy tekintélyes része.
2019. márc. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
52%

A néppártból nem kilép hanem hanem kivágják.


Tudod van különbség hogy kirúgnak a munkahelyedről mert semmit nem csinálsz vagy felmondasz mert semmit nem adhat a munkahelyed.


Milyen értékrendje van? a kisz-titkárból lett soros ösztöndíjas, atikommunista, liberális internacionálé alelnöke, keresztény nemzeti, kapitalista diktátornak?


kicsit nehéz követni mikor mit ad elő

2019. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

5-ös gondoltam hogy ezért nem akarod érteni a kérdést.

Ez olyan mint amikor szabálytalanul szemben hajtasz az autópályán a forgalommal és azt kiálltozod hogy ezek mind megőrültek.


Nyilván az a több száz politikus már nem konzervatív csak a mi miniszterelnökünk maradt egyedül az a néppártban :-)

2019. márc. 18. 10:35
 8/36 anonim ***** válasza:
51%

#4

1-es vagyok kedves Kérdező és azért nem igazán volt számomra érthető a kérdésed, mert a Néppárt tendenciája minden, csak nem keresztény konzervatív. Még ha eredetileg a megalakuláskor ez is volt a cél. Pont ezért is vannak a konfliktusok.

2019. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Éppen hogy a népprt az amelyik egyre kevésbé konzervatív
2019. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
37%
Hiába erőszakolod a nézeteidet kérdező, a Néppárt ténylegesen és nem csak a nevükben konzervatív tagjai mind Orbán szimpatizánsok.
2019. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!