Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetemisták? Van akit visszat...

Egyetemisták? Van akit visszatart az a pár szerencsétlen millió amit vissza kell fizetni ha elmegyünk külföldre és nem itt dolgozunk? Egy jó munkával hamar visszalehet fizetni azt a pénzt külföldről.

Figyelt kérdés
Ez ez az ország ezzel a kormánnyal ami napról napra jelenti be az őrültebbnél őrültebb és az embereknek rossz terveit nem hiszem hogy bármilyen fiatalnak aki nincs közel a tűzhöz van bármilyen jövőkép....150-60 ezerért meg robotoljon itt a halál
2018. jún. 24. 00:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
13%
Engem nem, teleszarom a szájukat. Az a helyzet, hogy ha kimegyek ausztriába, persze egyre nehezebb vagy Németországba, de szinte bármely nyugati EU-s tagállamba és vendégmunkásként vagy nem vendégmunkásként dolgozom 20 évig az alatt az ottani fizetésből akár össze is tudom rakni az összeget, főleg ha a szakmámban helyezkedhetek el.
2018. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát igen...bár még egy évem van az msc-ből de utána arra fogok gyűjteni hogy elmehessek innen a fenébe. Addig pedig a nyelvet is lehet jobban tanulni mint ami a mostani szintem. Mert eddig az ami úgy meggátol. Csak azt várom hogy a sok nagyon okos aki ezekre szavazott majd a saját bőrén érezze meg a felcsúti megszorításait.
2018. jún. 24. 00:38
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Mint minden egyetemista már most is tudsz annyit, hogy megérttesd magad, egy külföldi sem tud perfect magyart sem itthon. Viszont külföldön is elfogadott nyelvvizsgát kell tenni. Azt még ki kell bírni.
2018. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Igen ez a nyelv nem egy olyan akadály ami leküzdhetetlen lenne.

Mondjuk nálam ezek az adó dolgok meg amiket varga miska jelentget be újabban kezdi teljesen kiverni a biztosítékot. Ráadásul ez még csak a kezdet. Én pedig nem akarok aprópénzért éveket végig szenvedni hogy aztán még nyugdíjam se legyen majd.

2018. jún. 24. 00:46
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
milyrn szakmâd van amivel nem csicska leszel kint? mert engem pl ez tart vissza nem vagyok hajlandó pincérként 12 órâznk vagy téglát pakolni
2018. jún. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
igazából ha szép lány vagy akkor mindegy mert találsz egy osztrákot akinek szülsz és jónapot de férfiként csak csicskasâg van kivéve ha orvos vagy mérnök vagy informatikus vagy esetleg perfekt német vagy nemzetközi kapcsolatok
2018. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

41%-ék! Magyarországon ugyanúgy csicska ilyen munkahelyen


nem értem sok embert miért ez a csicska hülyeség tart vissza

2018. jún. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem tart vissza. Apám a cégénél papíron bejelentett minimálbérrel teljes állásra titkárnőnek én meg Ausztriaban recepcióskodom fél éve. Magam után fizetem apámnak a bejelentéssel járó költségeimet.

Majd akkor fogom a képzési díjat visszafizetni ha az országban a politikusok nem fognak lopni.

2018. jún. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
44%

Mérnöknek tanultam, egy éve dolgozom itthon -autóipar.

Nem 150-160 ezerért, ~4x ennyi nettóval, és kényelmes a munkám napi 8 óra irodában, + ingyen szállás, étkezés, mobil stb.

Akkor minek is menni máshova?

Azok akik "no-name" diplomát szereztek azok menjenek csak nyugodtan külföldre, ott se ér semmit a tudásuk, mint ahogy itthon se.

Kint elmosogatnak napi 10-12 órát, 1500€-t, vagy mennek áru-leltározónak, szalagra robotolni.

2018. jún. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
38%
itthon kényelmesen webprogramozok meg videóvâgok és simán megélek de ha mázlim van félévente még külföldről is szólnak hogy kéne valami minek mennék ki mosogatni? ti mehettek legalább még kevesebb lesz az ilyen majom csak az a baj a szâtok nagy
2018. jún. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!