Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem adtuk fel a meccset...

Miért nem adtuk fel a meccset a szlovákok ellen?

Figyelt kérdés
Így nem kaptunk volna ki.
2019. márc. 21. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem kaptunk ki, mivel mi kértük, hogy lőjenek nekünk két gólt.
2019. márc. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
71%

Szégyen!

Undorító, hányadék játék, fatökű, falábú játékosok, betoji, borvirágos, kopasz digó edző, korrupt maffia vezetőség.

Orbánia 2019.

2019. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Pedig nem játszott a csapat rosszul. Dominált a magyar csapat, nem tudom milyen meccset néztek egyesek, főleg a facebook-on. Ilyen a futball, be kell lőni a helyzeteket, és a meddő fölényt gólra kell váltani. A szlovákok meg 3-4 nagy helyzetből rúgtak 2 gólt, mi a 3-4 komolyabb helyzetünkből egyet sem. De érezhető volt, különösen a második félidőben, hogy mezőnyben főlényben vagyunk. Jó, persze 0-1-nél nyilván a mieink állnak be védekezni, és ők támadnak. Szerintem nem kell ezt a brigádot leírni, a harmadik pótselejtezős helyre még jók lehetünk, de ha itthon elkapunk mindenkit, akkor a második is meglehet. Az első hely az vitathatatlanul a horvátoké lesz.
2019. márc. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

#3

Igazad van, nem volt itt semmi probléma. A gólok persze hiányoztak, de azok mellékesek, a Magyarság mindenkitől jobb és felsőrendűbb.

2019. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szavaim kiforgatása az megy. Néha nem tudom eldönteni, hogy ki a rosszabb: az elvakult Orbánhívő, vagy a szintén elvakult ellenzéki túlfűtöttségű ember. Ha nem Orbán lenne hatalmon, akkor a magyar futball most nem lenne pellengéren, szerintem ez képmutatás. Gyurcsány ideje alatt nem nagyon feszegettétek a témát....
2019. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. márc. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!