Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnan van sok kormánypárti...

Honnan van sok kormánypárti képviselőnek luxus villája, ha 2010 előtt nem is volt?

Figyelt kérdés
Azóta sorra nagyon soknak van, Kósa anyja milliomos, Lázár gyerekének a néven luxus villa, szijjartonak szintén, de Rogán is ilyen.

2019. márc. 31. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

2010 előtt nem volt nekik? Ne legyél már ennyire fogyatékos. Aki a parlamentben ül és hozza a törvényeket szerinted ugyanolyan impotens szerencsétlen mint az aki 8 osztállyal gürizik egy gyárban?

Meg van a magukhoz való eszük és akinek igénye van rá az elég jól meg tudja magát szedni a komoly politikában.


(amúgy meg én is milliomos vagyok pedig még soha nem kerestem egy hónapban többet mint nettó 200 ezer)

2019. márc. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
8 általánossal a parlamentben gürizni sokkal nagyobb teljesítmény. Ott még dolgozni se kell. De legalább sok eus pénz mehet zsebre a haveroknak xD
2019. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Sok kicsi sokra megy. Tőlünk lopják neg az igen gyűlölt eu pénzéből csippentenek le egy-két kastélynyit
2019. ápr. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Élire állítanak minden fizetésüket.
2019. ápr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Nézd már meg a vagyonnyilatkozatokat.

Hol látsz te ott milliárdokat ? Egy 8. Emeleti tömblakás fele, meg egy 10 éves autó. Ilyeneket lehet olvasni. Esetleg 700 ezer forint megtakaritás. Csóró ez mind.

De a barátaik és a rokonaik azok igen gazdagok.

Keresnem kéne egy politikust. Ha a barátom lesz nekem is lesz esélyem egy két milliárdra ?

2019. ápr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még! Különben felsorolásba tetted volna még az Orbán papát is a bányász cégével és a többivel. A first lady is elég szépen nyerte a pályázatokat, és nem kevés tulajdona van a nevén. A "fisrt girl" is elég előkelő a "first vej"-jel együtt. Mészárost is kihagytad a sorból....


Egyébként lehet, hogy arról van szó, hogy - ahogy én is, ők is kaptak egy levelet, hogy Bill Gates szétosztaná a vagyonát az emberek között. Én spambe nyomtam, és nem foglalkoztam vele többet, de lehet, hogy Kósáék igen, és abból gazdagodtak meg, hogy a hír igaznak bizonyult.

2019. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudod 10 év nagy idő egy korrupcióra és hazugságokra épülő gazdaságpolitikában. A kormányunk még ennél is tovább ment ha emlékszel arra hogy kezdetekkor lenyúlta a szegény ember magánnyugdíjait hogy ezzel alapozza meg magát a jövőbeni EU-s forrásokhoz való akadálytalan hozzáférésekhez. Ezt követően már csak strómanokra volt szükség mint Mészáros Lölö és társai. De ismerek olyanokat is akik nincsenek nyilvánosság szeme előtt.
2019. ápr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1: Milliomos😆 - forintban. 1987-ben talán ez nagy szó volt. Ma a dollármilliárdos csak itthon nagy szám.
2022. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!