Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek tisztességesen...

Miért nincsenek tisztességesen megfizetve a melósok?

Figyelt kérdés

Miért nem kaphat magas fizetést egy 4 műszakban dolgozó ember?

Aztán fenn az irodában meg a kávézgató, egész nap csak a monitort leső emberek meg többet kapnak.

Mi meg bemegyünk éjjel is.

A cég jóval több fizetést is megengedhetne.

Miért nem ad?



2019. ápr. 2. 07:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%

4 műszakban olyan 190 nettó körül kapnak a gyári dolgozók.

Szerintem ez teljesen reális bér. Személy szerint soknak is tartom.


Miből gondolod, hogy az irodákban egész nap kávézgatás megy? Valószínűleg nem ok nélkül van valaki ott, te meg lent a termelésben.


Egyébként egy átlagos adminisztrátor szerintem nem keres annyit mint te :)


Hidd el, nem rossz az a pénz.

Konkrétan semmihez nem kell értened. Egy munkafolymatot kell végezned, semmi mást. Nem tudod jól, vagy rosszul csinálni. Csak csinálni kell, és pont.

2019. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
32%
A felelősség miatt. A monitort leső emberke ha elszúr valamit akkor 10-100 milliós károkat okozhat. Ha te elszúrsz valamit akkor meg 50-100 ezreset.
2019. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Az irodisták nagy része is sz*rul keres, elárulom neked.
2019. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 mindentudó99 ***** válasza:
26%
Kávézgass te is. Biztos vannak link semmirekellő irodisták is de jórészt az irodai melót a kétkezi munkás nem tudja elvégezni. Én hiába szeretnék beülni a bérszámfejtésre ha nem értek hozzá.
2019. ápr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10%
190-et keresel? Egyem fejed! Két gyerekem van, meg még kettő másik házasságból, meg még egy ,de az nem tudom ki, lényeg én irodista vagyok 145 ezer a fizetésem plusz a családi kedvezmények ami húsz ezer, kell fizetnem a gyerektartást meg rally versenyzőnek menne az egyik gyerek a másik meg még nem tudja és alig élünk meg, jó, nem azt mondom, hogy nem, de azért na. Mégsem egy gyárba dolgozok annál azért többet tanultam meg én nekem 139 az iq-m.
2019. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Ha a cég magasabb bért is adhatana, de nem ad, akkor kényszerítenetek kell rá. Győrben bevált :)
2019. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valaki irodában dolgozik, még nem jelenti, hogy semmit sem csinál. Nyilván megvan az adott végzettséguk és tudásuk, ami többet ér a cégnek, mint a te munkád.

Egyébként meg kérj bèremelèst. Ha nem adnak, keress mást. Azért fizetnek ennyit, mert ennyiért is elvàllalod. Ha senki nem csinálna neg kevés pénzért, akkor többet adnànak.

2019. ápr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ki kell harcolni a magasabb bért,ne vegyétek fel a munkát,sztrájk.
2019. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Miért nincsenek tisztességesen megfizetve a melósok?"


Mert a nagy konkurencia lenyomja a bért. Sokan megcsinálnák azt amit te és tud adni kevesebbet a munkáltató. Ha nem vállalod el holnap talál mást


"Miért nem kaphat magas fizetést egy 4 műszakban dolgozó ember??"


Attól függ mit dolgozik.Jók a bérpótlékok, de ha nem keresett a szakmád nem kapsz sokat


"Aztán fenn az irodában meg a kávézgató, egész nap csak a monitort leső emberek meg többet kapnak."


Kis melós 90-et, több műszakos 190-220-at kaphat. Irodista kezdő 140-et, vezetők 400-550-at is kapnak, mert szükség van rájuk és nem tudják sokan ellátni a feladatot.


Még egy kisebb irodistára is szükség van. hA pl aznap dönteni kell melyik tendert válassza az igazgató, üssze tud állítani grafikonokat adatsorokból a legalacsonyabb szinten levő irodista is. Neked ez menne?


"Mi meg bemegyünk éjjel is."


Fizikai gyártási folyamatok mehetnek napszaktól függetlenül is.


"A cég jóval több fizetést is megengedhetne."


Ez igaz. Ma a multiknál a tulajdonosi taggyűlés hozza a döntéseket a pénzügyi tervezetekről. A tulajdonosok még jobban akarnak élni. Nem 2x, de akár 4x nyaralni Hawaiin és olyan igazgatót tesznek meg, aki ezt végre is hajtja bármni áron. A világon mindenhol ilyen a kapitalizmus !


"Miért nem ad?"


Hogy több nyeresége legyen a tulajdonosi körnek.

2019. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Sok ember kevés pénz kevés ember sok pénz.
2019. ápr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!