Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsért megvette a Fidesz?

Puzsért megvette a Fidesz?

Figyelt kérdés
Nyilvánvaló, hogy azért szállt ki az előválasztásból, hogy megossza az ellenzéki szavazatokat. Az LMP és a Jobbik, akik ugye Puzsér mögött állnakk, szintén összefogásellenesek meg fideszpártiak.
2019. ápr. 8. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem biztos mert van még 2 lehetőség a fidesz repertoárból.

1. Ugye írtad a lefizetés

2. A zsarolás

3. A fenyegetés

2019. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt is te kérdezted?


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__98..


Ha igen, akkor én a #6-os válaszoló voltam! :D

2019. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem én kérdeztem, de akkor legalább mást is zavarja ez a dolog. Amúgy igen, zsarolás is benne lehet a dologban, de még mindig azt mondom, hogy az LMP és a Jobbik is ludas lehet benne, ők bomlasztják mindig az ellenzéket. Nem azért mondom, mert baloldali vagyok, mert igazából egyik oldalon sem állaok, hanem mert rohadtul félre kellene már tenni ezt a pártos szarakodást, vagy fidesz vagy nem fidesz, ez a lényeg...
2019. ápr. 8. 19:59
 4/16 mindentudó99 ***** válasza:
Nem. A Budapest Honvédot vették meg
2019. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Persze, ugyebár mindenkit "megvesz a fidesz" aki nem a moslékkoalíció szájíze szerint tapsol.

Valószínűleg rájött, hogy nem sok esélye van. Nekem sem szimpatikus túlzottan.

2019. ápr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát én se szeretem egyiket sem, ha külön indulnak el sem tudnám dönteni melyikre szavaznék, de ezek a pártok vannak, ezeknek kellene összefogniuk.
2019. ápr. 8. 20:17
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos csak kamuból fognak össze.

Nézd meg újpestet az most egy elég jó példa.

Az össz ellenzék jelöltjét megzsarolták visszalépett,erre indítottak egy neve nincs momemtumost.

Győzelemre esélyes ellenzéki már mem mert indulni ezek után.

Vagyis lepaktáltak a megélhetési ellenzékiek hogy kiállítanak egy verhető jelöltet cserébe 5 évig lesz melójuk kamu ellenzékben.

Úgyhogy vége ennek.

Győztek a sátán kutyái övék mo sajnos ez a realitás.

2019. ápr. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem inkább az MSZP-P-t, DK-t, Momentumot vette meg a Fidesz?

Mert a nagy összefogásból ők zárták ki a Jobbikot pedig nekik is van 6-10%-os támogatottságuk Budapesten ami nélkül esély sincs Tarlós/Fidesz leváltására.


Eleve ha valaki kiáll az elveiért ami nem engedi meg számára, hogy a bukott baloldallal sefteljen a helyekért azt máris megvette a Fidesz?


Fel kéne már fogni, hogy korrupt Fideszeseket korrupt baloldaliakra váltani nem előrelépés.

2019. ápr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És az most mennyiben jobb, hogy bukott baloldalozunk meg náci jobbikozunk ahelyett hogy lenne egy valaki minden kerületben, akire a dk-s meg a jobbikos is tud szavazni? Ki nem sz*rja le, hogy mit csináltak meg mondtak ezek a pártok x éve? Most van egy nagyobb cél, leváltani a fideszt, és az soha a büdös életbe nem fog sikerülni, ha ezek a szerencsétlenek egymással marakodnak.
2019. ápr. 8. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

#8

A Jobbiknak Budapesten ősszel, november környékén volt 7%-os bázisa, mivel azóta országosan csökkent, gondolom ott is, tehát örülhet 5-6%-nak is már.

Az LMP már ősszel se ért el Budapesten 5%-ot a felmérések szerint, azóta kétlem, hogy erősödött.


Gondolod, hogy tényleg egy 10% alatti párttömörülésnek kellene adni mindent Budapesten?

Vidéken viszonylag sok helyen beállnak majd az általad megvetett pártok a Jobbik vagy LMP mögé. Nem gondolod, hogy az adott pártok szavazói esetleg nem kérnének inkább az egészből, ha folyamatosan csak az ő jelöltjeiket tennéd háttérbe ott is, ahol egyébként az ő jelöltjeik jelentősen nagyobb támogatást élveznek?

2019. ápr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!