Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki liberális azt tényleg...

Aki liberális azt tényleg érdekli a transzneműek sorsa? Tényleg ezt ennyire fontos témának tekinti? És ha igen miért? Nincsenek ennél fontosabb ügyek?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon aki képes objektiven megtenni ezt, tehat nem transznemű vagy meleg ő maga is, és nem csak azért támogatja az ilyesmit mert a jobb oldal nem... és így probalja azt provokalni. Koszi

2019. ápr. 16. 08:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Bár amilyen kiherélt bétahímekből állnak a liberális férfiak hát nem csodálom hogy csak hisztizni tudnak. Alig van köztük férfias, határozott, sportos, erős személyiségű, nyiltan konfliktust vállaló és nem durcáskodó neten arcoskodó beszri pöts
2019. ápr. 16. 09:41
 12/29 A kérdező kommentje:
Ja és az is fszság hogy az öregek gondolkodnak így. Én például 25 vagyok...
2019. ápr. 16. 09:42
 13/29 anonim ***** válasza:
23%
Én Isten vagyok és ha valaki máshogy hív beperelem, mert én annak érzem magam. Ez a genderem
2019. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

" ha leállna a szexualis devianciák propagálása jelentősen csokkenne a vele szembeni indulat is."


Én meg pont az látom, főleg a hazai médiában, hogy a "szexuálisan deviánsok" nem nagyon mozgolódnak, ellenben szinte már minden napos, hogy valahol felhergeli egy újságírónak nevezett valaki a jónépet a "szexuálisan deviánsok" ellen, a jónép meg jó kiskutya módjára el is kezd csaholni a megfelelő irányba.

Szóval ha leállna a "szexualis devianciák" elleni folyamatos hergelés, jelentősen csokkenne a vele szembeni indulat is.

2019. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nálunk nimcs nagy propagandája de csak azért mert védekezik a kormány.
2019. ápr. 16. 10:02
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, kérdező. Megértem, hogy kisebbségi komplexusod van, amit azzal próbálsz kompenzálni, hogy másokat köpködsz és beszólogatsz nekik, de nekünk erre nem igazán van igényünk, ahogy az eddigi kommenteket elnézem.

Úgy hogy nyugodj le szépen és gondolkodj el az életeden, hogy vajon mi ment félre benne. Biztos vagyok benne, hogy neked legelőször is magaddal van problémád és azért gyűlölöd ennyire a világot, mert arra vetíted ki a saját gondjaidat, de azokkal leginkább neked kell megbirkóznod, nem másoknak. Mások legfeljebb csak segíteni tudnak a nagy küzdelemben.

Örülök, hogy segíthettem.

2019. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Tizenhatos nagy tévedésben élsz! Nem velem van a probélma. Én önmagam vagyok, amit gondolok kimondom akkor is ha ezert senki sem fog szeretni. Nincs rajtam semmilyen maszk. Ti viszont eljatszatk hogy helyesnek es kivanatosnak tekintitek az osszes idetlen abberalt embert es szokast mert jol esik pozolni ezzel divatos liberalis attituddel, s mert gyava emberkemt eltek akik merik vallalni a konfliktusokat es a gondolataikat. Nem meritek kimondani arrol ami rossz hogy rossz. Pedig belul ti is tudjat hohy igazam van.
2019. ápr. 16. 10:18
 18/29 A kérdező kommentje:
Jav... nem merik vallalni
2019. ápr. 16. 10:19
 19/29 anonim ***** válasza:
82%

"Nálunk nimcs nagy propagandája de csak azért mert védekezik a kormány."


Szóval akkor mégiscsak beismeritek, hogy nincs "balliberális médiatúlsúly", ahogy azt a kormánymédia állította?

2019. ápr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Dehogynincs csak nem olyan nagy mint mint mondjak franciáknál vagy az USAban
2019. ápr. 16. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!