Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak engem idegesít a kétfarkú...

Csak engem idegesít a kétfarkúak ellenzéki szavazat megosztása? A gagyi poénjaik mint a tegnapi felvonulás meg az erőltetett gyenge humorú fura vezetőjük? Ellenzékiként engem csak bosszant az egész "párt".

Figyelt kérdés
2019. ápr. 21. 19:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%

#10 vagyok:


Akit te egy alkesz drogosnak hiszel, az valójában egy olyan jellem, aki nagy ívben letojja hogy kinek mi a véleménye őróla!

2019. ápr. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak téged!
2019. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Akkor is ránézésre csicska a fickó.
2019. ápr. 21. 23:09
 14/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarnak.
2019. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

13


Kíváncsi lennék, te milyen vagy első ránézésre!

2019. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hat nem tunok egy narkos retardaltnak.
2019. ápr. 22. 00:32
 17/20 Koplárovics Béci ***** válasza:
56%

"Hat nem tunok egy narkos retardaltnak."


Kinézetre lehet, hogy nem. De az itteni "arcod" alapján retardáltnak minimum...

2019. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#11 vagyok:


Én például első (és második) ránézésre is egy nem túl bizalomgerjesztő alkesznek nézek ki, holott szinte egyáltalán nem iszom. 168cm és 54kg vagyok.


Aki ez alpján sorol be "csicskának" mint ahogy te is teszed, az nagyon ráb'szik!

Jót derülök az ostoba felfogásodon, és csak azt sajnálom hogy nincs módomban személyes kontaktusba kerülni veled!


A Bakócai intézetben nőttem fel, és utána is eltöltöttem jó pár évet egyéb "műintézményekben"!


Soha ne ítélj elsőre!

2019. ápr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%
Én inkább azon csodálkozom, hogy elfogadták a pártként való regisztrálásukat, el nem tudom képzelni, hogy hogyan.
2019. máj. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az a vicc, hogy vicc pàrtként az utolsó forintig el tudnak számolni mindennel. +rengeteg hasznos dolgot csinàltak és még többre hívták fel a figyelmet. (életveszélyes repedezett utak, kàtyúk, fedett buszmegàllòk, szappan a kòrhàzakba stb). Ahhoz képest, hogy egy kb 1-4% körüli párt, jelentősebb dolgokat tettek, mint a nagyobb ellenzéki pártok. A nagyobb ellenzéki pártok csak a demagóg ígéreteket teszik, nem cselekednek. Pedig ők több pénzből gazdàlkodnak, mint az mkkp.

Erről ennyit.

2019. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!