Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt a Fidesz előtti...

Milyen volt a Fidesz előtti időszak?

Figyelt kérdés

Nem igazán emlékszem rá, akkoriban még nem érdekelt a politika.

Mi volt a baj Gyurcsánnyal? Egyáltalán milyen miniszterelnök volt? Úgy tudom, hogy elég sok megszorítást alkalmazott. Ez igaz? Pontosan mik voltak?

Miben fejlődött az ország a kormányzása alatt?

Ő is lopott? Miért kellett IMF hitelt felvenni?


Vagy úgy általában milyen miniszterelnöknek tartod? Jobb vagy rosszabb mint Orbán Viktor?



2019. ápr. 24. 19:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

Miért, kedves fidesz szavazók, ma mi van?


-Rezsicsökkentés?

A 2011-es gázárat "alapul" véve, valóban úgy tünik, hogy milyen jóarc volt a kormány, hogy csökkentette a rezsit, csakhogy azóta drasztikusan csökkentek a világpiaci árak és az állam drágábban adja el a gázt, mint a szabadpiaci ár :)


-Az árak folyamatosan nőnek, a fizetések nem. Számoljatok utána, hogy a "duplájára emelkedett a minimálbér" című szlogen valóban mennyit is jelent a valóságban, reálértékben.


-Az euró 240-250 volt, nem semmi igaz?

Asszem valaki tett is egy megjegyzést, hogy egy miniszterelnöknek le kell azonnal mondania, ha az euró árfolyam eléri a 300 forintot...

2019. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
34%

Olvasom a sok hülyét.... 😃

Gyurcsány ideje alatt a demokrácia.... 😄 Ja az jó vót... Mikor lövette, kardlapozta, vízágyúzta a népét.... Aha... Az fini volt.... Kordonok mögött zártkörű ünnepeket tartott... Bár bemehetett földi halandó is, alapos motozás után... Még a babakocsit is átvizsgálták a biztonsági őrök.... De volt ám katonaságunk is! Nem fogodd elhinni, pedig igaz!!! Civil biztonsági őrök vigyázták a laktanyáinkat! Ők döntötték el, melyik katona léphet be, vagy ki a katonai objektumba/ból...

Meg olyan is volt, hogy rendőrök eszméletlenre verhettek a nyílt utcán, mentelmi joggal rendelkező országgyűlési képviselőt. 10 eft alatt lehetett lopni, mert az megélhetési bűnözésnek számított és az bocsánatos bűn... Ám szüretkor az Apeh bérelt helikopterekkel is vadászott a napszámosokra és gazdákra...Nem adóhivatalhoz bekötött pénztárgép volt, hanem számlalottó! A kocsmárosoknak mindennap standolniuk kellett... Rengeteg volt az országban a félpályás útlezárás... Nem ért el hatást... Aztán a gazdák feljöttek Pestre hetekig tiltakozni.... Annyit értek el, hogy most már traktorral behajtani tilos!!! Mert demokrácia volt. Lehetett tilrakozni, míg ki nem tiltották, vagy meg nem verték a tiltakozót. Az állam, a vállalkozóknak visszajáró Áfa visszatérítést hónapokig visszatartotta, melynek reklamációjára azt javasolta, hogy akinek nem tetszik, annak el lehet menni... Egy "Gyurcsány takarodj!"-ért alapból "sünözés" járt.

Olyan pénzügyminiszterünk volt, akinek adócsalási ügye miatt indított nyomozást nem azért szüntettek meg, mert nem követte el, hanem azért, mert az elévült. Haverja (Kabai Károly) már nem tudta megúszni. Ő hetekig bújkált a börtönbe való bevonulás elől a bezárt Opniban.., Pedig majdnem megúszta, mert szerzett orvosi papírt, hogy nem bírja a bezártságot...

Volt Sukoró-ügy.... Alstrom-ügy.... Nem épült meg ugysn a megálmodott kormányzati negyed, de qrva sokba került.., Megépült viszont a Megyeri-híd.... Csak ép a teljesítést meghitelező alvállalkozókat nem fizették ki..., Az M7-est nem lölő nyerte, hanem a Viadom, Kóka János cége... Az állam fizetett, a pénz eltűnt... Ááá.... Ez nem lopás! Nem... Ez csőd... Mint a még mindig aktuális Szeviép ügy..,,

De volt demokrácia!!! Még népszavazás is! Pl. a határon túli magyarok állampolgárságáról! Mi volt akkor Böszme Feri bácsi álláspontja? Lófaszt nekik, mert akkor törvényesen idejönnek és elveszik a munkánkat, állami szolgáltatásainkat... Most mi a hivatalos Böszme álláspont az illegális határsértőkkel kapcsolatban????

És lehetne sorolni...

A gazdaság???? Erről épp most jelentetett meg könyvet Bajnai Gordon (alias Döbrögi) miként mentette meg az övéi által okozott katasztrófából az orstágot! Tessenek elolvasni... Persze, én másképp értékelek sok mindent, de balogul van írva... Ha szépíti is, de baklövések százait sorolja fel, amit az övéi előtte elkövettek!

2019. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen, már emberileg is visszataszító volt. Kommunista, magyarellenes, 56 50. évfordulóján verette a civileket ok nélkül, kiverve vagy 15 szemet. Az erdélyi magyarok ellen kampányolt, ahogy ma is a DK-sok, hogy ne kaphassanak magyar állampolgárságot, mert akkor biztos átjárnak kórházakba, stb.
2019. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan van olyan naiv kérdező azt hiszi, hogy erre itt tárgyilagos választ fog kapni?

Az ilyen kérdések valósággal bevonzzák a vérfideszes tábort. Kérdező értsd meg a Fidesz önazonosságának egyik alapja, hogy "jajjagyurcsányékvisszagyünnek". A valóságban az volt, hogy egészen 2008-ig bővült a gazdaság, nőttek a bérek -ezért volt vicces, mikor a Fidesz 2006-ban azzal kampányolt, hogy rosszabbul élünk mint négy éve-, egyáltalán nem volt apokaliptikus hangulat, 2006 után volt egy komolyabb megszorítás az elszaladó államadósság miatt. De még ez sem volt olyan szörnyű. Ezt mi sem jellemzi jobban, mint az, hogy még 2008 nyarán is 1.5 milliós tábora volt az MSZP-nek. Aztán beütött a világválság, és akkor valóban mindenki által érezhető válság lett, akkor tényleg rossz volt 2008-2013 között nagyon szar volt itt élni kormánytól függetlenül.

2019. ápr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
31%

"Már 9 éve van ez a törpe cIgány hatalmon, és csak a propaganda, a kórházi fertőzések, az elmebeteg ellenségkeresés, meg a hazudozás lett több. Ez egy rémálom."


Orbán Viktor nem cigány. Mi a bizonyítékod rá, hogy cigány? Ja igen, semmi. Én sokat voltam kórházban és semmilyen fertőzést se kaptam el. Nagyon jól élek anyagilag a Fidesz kormányzása alatt. Neked savanyú a szőlő mi?

2019. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
60%

#9 A többségével egyetértek annak amiket írtál, csak némi megjegyzés.

"meg az áfa 15-ről 20%-ra nőtt. (Ma 27% úgy mellesleg...)"

Bajnaiék emelték meg 25%-ra az ÁFA-t, erre ett még rá 2%-t a fidesz kormány, nem a 20-ra 7-t. Ahogyan közben egy sor alapvető élelmiszernek és pár más dolognak is levitték az ÁFA-ját 5%-ra, meg a jövedelmed adója is sokkal alacsonyabb lett.

"Miben fejlődött az ország a kormányzása alatt?"

Ha valamiben fejlődött, akkor abban, hogy épültek autópályák.."

Igencsak vitatottak voltak ezek az útépítések - te is írtad - valóban új nyomvonalon csak az M6 épült. Mellette azonban teljesen elhanyagolták az alsóbb rendű utakat. Most nem autópálya épül, a hivatalos nevén, de nagyon sok autóút épül közben vagy fejlesztések történnek - ahogy az mszp-szdsz kormány alatt is amit autópálya néven tartanak nyilván, az nem mind autópálya és nem teljes vonalak, csak kisebb-nagyobb szakaszok esetleg. itt elég jól össze van szedve:

[link]

2019. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
65%

"Milyen volt a Fidesz előtti időszak?"


Teljesen tanácstalan volt az ország, hogy mit kezdjen a rengeteg bevétellel amit megtermel, de szerencsére jött ez a gusztustalan dagadt törpe és hazavitte a pereputtyának, meg a szardobó lányának. Így aztán nincs itt egy büdöss vas se már, csak 80 ezres nettó munkahelyek....

2019. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
35%

15.

Kis pajtás! Én nem minősítettelek téged! Tegyem meg? Miért tenném? Konkrét tényeket szemelgettem! (A teljesség igénye nélkül) Cáfoltad? Nem! Miért nem? Mert tény, valós történelem! Jaaa? Hogy idegesít, mert szemezgettem? A "múltat végképp eltörölni?" A másik sértegetése érv? Én elhiszem, hogy te 2006 okt. 23.-án maszturbáltál amikor földön fekvő, ártatlan embereket rugdostak a szabadjára engedett rendőrök... Én azt is elhiszem, hogy akkor is hokiztál, amikor a rendőrkapitányt ezért díszpolgárrá választották... Te... ez nem az a faszi volt, amelyik a kamerák kereszttüzében oldalbahugyozta a rendőrpaloltát??? Majd nem sokkal később részegen összetolt 5-6 autót, majd azt mondta, hogy az nem ő volt, hanem az altereggója?....

Vagy a Cusi ügyre emlékszel? Netán a romagyilkosságokra???

Aha...

Én vagyok a barom, mert mindezt nem a fidesz követte el... Érdekes.... Szerintem, Csernus doktor megmondaná, kettőnk közül ki a barom! 😀

Az a pechetek, fóbiás elmebetegek, hogy az internet korában se letagadni dolgokat, se hülyeségeket kitalálni, nem célszerű. A tények adottak. Titeket nem befolyásol.., Az Opnit meg a Böszme záratta be, hogy akár ilyen fórumon is szabadon tombolhassatok!

2019. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
46%
Bocs... Közben a 15-t kitörölték.... Elnézést, az épp aktuális 15-től. (Nem én jelentettem. Nem szokásom, nem vagyok híve. Sőt, sajnálom, amiért ki lett törölve...)
2019. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
71%

Eladta a MÁV-ot is fillérekért.

Gyurcsány rosszabb volt.

2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!