Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen volt a Fidesz előtti...

Milyen volt a Fidesz előtti időszak?

Figyelt kérdés

Nem igazán emlékszem rá, akkoriban még nem érdekelt a politika.

Mi volt a baj Gyurcsánnyal? Egyáltalán milyen miniszterelnök volt? Úgy tudom, hogy elég sok megszorítást alkalmazott. Ez igaz? Pontosan mik voltak?

Miben fejlődött az ország a kormányzása alatt?

Ő is lopott? Miért kellett IMF hitelt felvenni?


Vagy úgy általában milyen miniszterelnöknek tartod? Jobb vagy rosszabb mint Orbán Viktor?



2019. ápr. 24. 19:18
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
78%

15-ös: igen, savanyú a szőlő, amennyiben az azt jelenti, hogy becsületes munkából nagyon nehezen élek meg, és nem vagyok egyedül. Örülök, hogy te nem kaptál semmilyen fertőzést, én több embert is elvesztettem így, szerencsés vagy. Elég lenne olvasni a sajtót, de nem az Origót, mert oda nem írják ki.... és hallanád a sok rémsztorit. Illetve elég bemenni egy kórházba, és megnézni, mi van ott. Ha 9 éve kormányoznak, és stadionra meg Eliosra van pénz, meg focira, akkor talán a plafon nem kellene, hogy beomoljon a kórházban, ovikban, sulikban, nem? Vagy kellemes szemellenzőt hordani? Csak azt olvasod, ami jó hír?

A cIgányságra meg... ha neked bizonyíték kell, akkor baj van. Arra a cigóra, aki a kukád túrja, mi a bizonyítékod? Hogy látod, nem? Na, ez van itt is, de olyannyira nem divat, hogy ha rákeresel, olvashatsz is erről.

De abban is nagyon cigós, hogy lop, és másokét veszi el.

Ha ezt nem látod, burokban élsz.

2019. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
#15 nekem savanyú, mert sokkal jobban is élhetnék a fidesz adó, díj, és járulékemelései nélkül, na meg látnám azt is, hogy van jövője az országnak. Most rekord áfát kell fizetnem, duplán fizetni a romló utakért, TB-s egészségügyet már egyre rizikósabban használhatom, gondolkoznom kell az ország elhagyásán, ha gyereket akarok, és jövőt akarok neki, ami nem egy félázsiai kádárkomcsi autokrácia.
2019. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
18%

Van egy ismerősöm, aki minden hónapban 10.-e és 20.-a között szeret élni. Megkapja a fizetését és amíg tart, addig haverok, buli, fanta.... Hó elején már kéreget kajára. A cigijét olyankor már csikkekből kinyert dohányból tölti....


(Egyébként Bajnai a könyvében azzal dicsekszik, mitől mentette meg az országot... Ha ez számít....)

2019. ápr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%
Kőkorszaki volt a helyzet, a madzsar ember még csak a tűzzel barátkozott
2019. ápr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
26%

Nyomor volt. A fizu fele elment rezsire. Ma esélyed sincs, hogy a rezsi elérje a fizetés 25%-át. A bérek folyamatosan emelkednek, anno bércsökkentés volt. Ma alig van infláció, előtte rekord magas infláció volt.


Minden hónapban rettegni kellett, milyen reformhullámok lesznek, ami komoly megszorítást jelentett. 2010 óta pedig nem is volt megszorítás, pedig majdnem államcsőd volt Medgyesi alatt ! IFM hitelek sora rogyasztott

2019. ápr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz volt, mert akkor tört ki a világválság, Gyurcsány sokkal nehezebb helyzetben kormányzott, mint ez a csúti törpe. Akkor jöttek egymás után a közalkalmazotti létszámleépitések, mert akkor Brüsszel mondta meg, mit tegyen.
2021. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
43%

8: "Én gyerek voltam akkor, de ahogy emlékszem:"


Szerintem te egy hülye-gyerek voltál - ahogy az "emlékeidet" előkaparod!

2021. szept. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#25: Te magadtól vagy ilyen hülye, vagy fideszes troll vagy? (Mondjuk az se sokkal jobb.)
2021. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!