Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali vagy a jobboldali...

A baloldali vagy a jobboldali emberek jobbak emberileg?

Figyelt kérdés
Politikától függetlenül ha csak a hétköznapokban megnyilvánuló emberi tulajdonságokat nézzük akkor a környezetedben élő jobbosok vagy balosok akikre mondanád, hogy becsületesebbek, erkölcsösebbek, együttérzőbbek, kedvesebbek szerinted?
2019. ápr. 25. 19:58
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Ismét #22, ismét #26-nak:


Teljesen kiviszed az agyam!


Tehát minél gátlásosabb valaki, annál gátlástalanabb?


Vedd már észre hogy orbitális h'lyeség a logikai eszmefuttatásod konzekvenciája!


Mint azt már írtam, a feketéről akarod bebizonyítani hogy azért fehér, mert fekete! Vagyis totál értelmetlenséget bizonygatsz!


Kicsit kapcsold ki a gépet vagy telót, és gondold végig a dolgot. Keresd meg, hogy mit értelmeztél hibásan, mert azt te is láthatod hogy a logikádból levont következtetés teljes ön-ellentmondás!

2019. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
64%

És,akkor a kocsmában ülő,elhízott,alkoholista jómunkás ember fehér férfiaknak,akik nem vitték semmire,ők mik,ha nem önbizalomhiányosak?


Persze mindenről a bevándorlók tehetnek,meg a feminista nők,mert nem vonzódnak hozzájuk,na meg a melegeket is utálják,mert irigylik,ha valaki jobban néz ki náluk.


Ezek egyike sem liberális.


A focihuligánok is mind szélsőjobboldali nézeteket vallanak,imádnak rombolni,törni zúzni,verekedni.

2019. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

#31, #32-nek:


"ők mik,ha nem önbizalomhiányosak?"


Például IQ-light emberkék, akik ebből kifolyólag igénytelenek is. Elégedettek a helyzetükkel, bár szerintem még ennek kérdése sem merül fel bennük. Ahhoz már intelligencia kellene.

2019. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Mindenesetre lehet, hogy nem pszichológus írta, de egy sikeres könyvből idéztem korábban, és a tapasztalatok is ezt mutatják, hogy pl. a dologtalan kisebbségiek, bevándorlók, stb. sokkal, de sokkal több bűnt követnek el, azaz gátlástalanabbak, kevésbé van lelkiismeretük. Hosszan lehetne sorolni a példákat.

Múltkor megkérdeztem, mi ez a jelenség, hogy nagyon sok esetben a kisebbségi komplexusos emberek bemagyarázzák maguknak, hogy ők tökéletesek, jobbak mint más, nincs semmi önkritikájuk, stb.:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Pl. Puzsér is nagyon ilyen, teljes magabiztossággal beszél mindenről, miközben semmit sem tud, de ez egyáltalán nem zavarja.

2019. ápr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
32, az, hogy valaki, egy "fehérke" el van hízva vagy alkoholista, még messze van attól, ahol pl. sok hátrányos helyzetű, más bőrszínű, szexuális orientáltságú emberek, akik pl. egyáltalán nem dolgoznak tisztességes munkát.
2019. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

#31, #34-nek:


És akkor most térjünk át egy másik befolyásoló tényezőre, az INTELLIGENCIÁRA!


Ez ismét kétfelé ágaztatja a "sztorit".

-Egy gátlásos, de intelligens ember nem valószínű hogy bűnöző.


-Egy gátlástalan, intelligens ember viszont szinte biztos!


-Egy gátlásos, uninteligens ember szinte biztos hogy nem.


-Egy gátlástalan, uninteligens szinte biztos hogy igen!


Tehát ehol a gátlásosság fennál, szinte kizárt a bűnözési hajlam!

2019. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Bizonyos szempontból igazad van, de abűnnek, a gonoszsággal szemben az alacsony önértékelésű ember egyáltalán nem gátlástalan. Sőt, tudjuk, hogy a magas önbecsülés egyik eleme a 6-7-ből a tisztességesség. Angliában pl. rengeteg a savas támadás, mióta bejöttek a bevándorlók. Normális ember nem önt le savval másokat, számukra ez nem okoz gondot. De sok minden más sem okoz gondot a Közel-Keleten. Egyes kisebbségek között 10-szeres a bűnelkövetők aránya a többséghez képest. És egy rossz ember, mint írtam, sokszor bemeséli magának, hogy ő jó, mivel hazudik még magának is, ill. önző, számító is, és sokszor az intelligenciája is alacsony, erről az esetről kérdeztem korábban, de csak egy válasz érkezett, a Mirjam-jelenségről.
2019. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

#37-nek:


Szerintem a keletieket ne vedd bele a képbe!


Ott az átlagos intelligencia-szint lényegesen alacsonyabb mint nálunk! Ezt nem rosszíndulatból írom, hanem tény!


Ennek egyik oka pedig a "belterjes szaporodás", ami náluk sokkal jobban tolerált, mint nálunk!


Meg is van az eredménye! :)

2019. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
35%

Ez a legújabb patkányozós ügy is jól megvilágítja a baloldali lelket. Egy MSZP-s politikus lepatkányozta az embereket, majd azóta is tagadják, hogy ez egyáltalán megtörtént, a Fideszt állítják be felelősként, hogy még ő hazudik ezzel a patkányozós botránnyal. Én is megkérdeztem itt, a baloldaliak is terelnek, hazudnak. Igénytelen ez a baloldali stílus, hogy patkánynak látják azokat, akik más pártra szavaznak éppen.

A másik ez a Mirjam-ügy. Mindenki utálja, nagyon bunkó volt, nincs önkritikája, persze, hogy szereti a bevándorlókat, idegeneket, nem szereti a magyarokat, stb., és baloldali. Ha egy ilyen személyt nézünk, mint ez a Mirjam, vagy Dániel Péter, vagy pl. Szabyest, gátlástalanok, bunkók, akik össze-vissza hazudnak és így érvényesülnek, akkor bizony valószínűbb, hogy baloldaliról van szó.

2019. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó,fidesz "aranyköpéseknek" nézz utána,ajánlom.
2019. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!