Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem ezen minden embernek...

Szerintem ezen minden embernek elkellene gondolkodni. Valóban ő irányítja a szálakat?

Figyelt kérdés

Soros György freudi elszólással beismerte, hogy a Helsinki Bizottság valójában migrációs ügynökség. Alapítványa által támogatott, menekülteket segítő civil szervezetet véletlenül „Menekült Bizottságnak” nevezte.

[link]

Ez nem az egyetlen és nem is az utolsó a véleményem szerint. Soros-hálózat és az ellenzék kampányakciója például a diákok mult pénteki, Kossuth Lajos téri tüntetése is. Soros-szervezetek, Gyurcsányék és a többi ellenzéki párt ismét politikai kampányakciókhoz akarja felhasználni a diákokat. A tüntetés sorozat is valószínűleg az ő műve volt, hiába tagadják le. Nem lehetséges hogy egyszerre háborodtak fel Szerbiában, Magyarországon, Olaszországban, Ausztriában.



2019. máj. 2. 21:51
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Szerintem vizsgálatra az szorul, aki kor alapján ítéli meg valakit. Nagyon nagy politikai befolyása van, maga is be ismerte hogy létezik a Soros hálózat például. Nem rettegek tőle, csupán csak azt tartom felháborítónak amit az aranyvakolat alatt művel. De ha szereted én nem vagyok normális, teszem azt hogy akkor a kérdés sem szerintetek, akkor mit kerestek még itt? Menjetek és szidjátok a kormányt vagy tudom is én, ne az én kérdésem trollkodjátok szét semmit mondó és provokatív kommentekkel!
2019. máj. 4. 01:20
 22/36 anonim ***** válasza:

Ha ekkora befolyása van, akkor ép elmével nem húz ujjat senki sem vele - pláne akkor, ha valakik a létüket köszönhetik neki!

Te pedig a kérdezés álarca mögött agitálsz, bomlasztasz, igét hirdetsz, minősítesz - és fáj, hogy erre nem mindenki vevő!

2019. máj. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Pont azért mert te így gondolod, nincs itt semmi keresnivalód a kérdésemnél, hogyha már ennyire lekicsinyítesz. Soros György és az hogy ekkora politikai befolyása van, az igenis aggasztó, mint ahogyan az is amit a szinfalak mögött tesz.
2019. máj. 4. 10:53
 24/36 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire okos vagy: te és a társulatod mennyi saját pénzt adtál a kolontári károsultak megsegítésére? Mert Soros egymilliót, és nem forintban! Ő nem virágföldet osztogat közpénzen a választások előtt, mint az mi fidesznyik szavazatvásárlónk...
2019. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Rengeteget segített a társulatom, például a szíriai keresztényeken, az üldözött keresztényeken.
2019. máj. 4. 17:24
 26/36 anonim ***** válasza:
17:24: tényleg, rengeteget. Hogy sírva ne fakadjak.
2019. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Kis országhoz képest rengeteget.
2019. máj. 4. 18:49
 28/36 anonim ***** válasza:
18:49: meg a mexikói templomokra is adományoztatok két milliárdot, mert ott is ANNYIRA üldözik a keresztényeket... Hát hiába. Csupaszív emberek vagytok.
2019. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Igen, és mi legalább nem árasztanánk el, Európát illegális migránsokkal.
2019. máj. 4. 19:41
 30/36 anonim ***** válasza:
19:41: dehogynem, ha abból lenne politikai haszon, már holnap behozna a Vezér 10 millió szomáliait.
2019. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!