Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 15 Mrd Ft veszteséget termel...

15 Mrd Ft veszteséget termel a BKV évente - miért nem állnak le?

Figyelt kérdés
HHa ennyire veszteséges, mi a frászért kell működtetni? állítság ls és máris évi 15 Mrd Ft megtakarítás az államnak. Nem ? És mindenki megy ahogy tud, autóval, gyalog, stb. Nincs igazam ? Hihetetlen számomra, miért kell termelni ekkora veszteséget.
2010. júl. 6. 19:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Mert korcsok.
2010. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
nincs igazad mert berohadna a város. nem mindenki olyan hogy van kocsija. ekkora baromságot...
2010. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%
Leállna????Ezt te se gondolod komolyan... Tudod mekkora káosz lenne?!gondolom nem Bp-i vagy,mert akkor nem kérdeztél volna ilyen badarságot!
2010. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
61%
Hát te nem vagy 100-as. BKV kell. Enélkül pl nem jutnék el suliba, apu munkába, stb. Ugyanis nekünk nincs pénzünk kocsira. Egyáltalán pesti vagy?
2010. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Tuti hogy nem bp-i a kérdező!Sztrájk idején egy csómoan nem tudtak bejutni a munkahelyükre...,itt nagyobbak a távolságok mint vidéken kérdező!
2010. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

heyyy

bp-i vagyok, de ha én is megoldom BKV nélkül, akkor más is meg tudja !!

sztem király megoldás, vagyis az egyetlen lenne

2010. júl. 6. 19:58
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

A BKV-ből talicskával tolták ki a pénzt. Persze, hogy veszteséget termel. Két dolgot kell csinálni:

1.) Felszámolni a sikkasztást, korrupciót

2.) Elvenni a nyugdíjasoktól, de főleg a külföldi nyugdíjasoktól az ingyen utazást.


Állambácsi szépen ki tudja találni, hogy ki utazhat ingyen, de ennek a költségeit nem fedezi, a BKV-nak kell kigazdálkodni. Az meg végképp abszurd, hogy más országok polgárai is ingyen utazhatnak a magyar tömegközlekedésen.

2010. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Hááát ez elég necces..,ha valaki a XI. kerben lakik és zuglóban(XIV) dolgozik szted hogy jut be időre reggel,mikor bkvval is dugó van az autóknál..,hát akkor igy mi lenne?Belegondolni is rossz!!
2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

jaja igazad van, de hát ez is speckó magyar jellegzetesség, szal ne szidjuk a nyugdíjasokat, mert elenyésző az az összeg ahhoz képest amennyit elsikkasztanak, és hát kár külföldiekhez hasonlítani, mert ott meg nem 30 ezer Ft nyugdíjból tengődnek a kisnyugdíjasok, szal sztem nem ez a megoldás


egyszerűen le kell állni két évre, az kapásból 30 Mrd Ft.

mondjuk te dolgozol de azt vesze dészre h nem keresel vele pénzt, hanem még havonta neked kell fizetni 300 ezret azért h dolgozhass. nos mit tennél ? dolgoznál tovább ? ilyen egyszerű ... szal ami veszteséges , azt meg kell szűntetni

2010. júl. 6. 20:06
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Nem lehet leállítani, mert nincsenek Bp-n utak!!


Meg nem is mindenkinek futja kocsira.


És valamin a nyugdíjasoknak is kell melegedni télen, ha nem bírják kifizetni a gázt..


Mellesleg sokkal kevesebb veszteséget termelne, ha nem cserélték volna le a régi buszokat..


Kár volt az a beruházás, nem is értem minek ruháznak be egy veszteséges vállalatba!!


A Bkv mindíg is veszetséges volt mióta gengszterváltás volt..

2010. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!