Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mentek szavazni május végén?

Ti mentek szavazni május végén?

Figyelt kérdés
Ti mentek szavazni az Európai Parlamenti választások alkalmával? Én még nem tudom. Ötleteket és érveket várnék.

2019. máj. 12. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Megyek. Azt még nem tudom kire, csak azt, hogy kire nem.
2019. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Én megyek. Ahogy mindig. Mert nincs annál idegesítőbb, mint amikor olyan sírnak, hogy szar a rendszer akik nem voltak képesek felemelni a seggüket és elmenni szavazni. Én legalább nyugodt szívvel szidhatom a királyunkat.
2019. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Hát hogy a viharba ne mennék, 2 zsák krumplit ajánlottak a szavazatomért.
2019. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Megyek. Milyen érv kell... ennyi kevés lehetőségem van beleszólni Európa jövőjébe, hát kihasználom.
2019. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Megyek. Minden tudatos állampolgárnak el kell mennie szavazni.
2019. máj. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Lesz virsli meg 25 ft-os sör és Fási mulatós előtte?
2019. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Természetesen megyek, és olyan politikai erőre fogok szavazni, amelyik a környezetvédelmet tartja a legfontosabbnak.


Elegem van a hülye politikusok hülye vitáiból, akik nem fogják fel, hogy a klímapolitika, megújuló energia és környezetvédelem nélkül sem a migrációt nem lehet megállítani (sőt, fokozódni fog, ha elindulnak a klímamenekültek felénk az elsivatagosodó országokból), sem az életszínvonalat javítani, sem a gazdasági fejlődést fenntartani NEM LEHET.


Az a pár százezer menekült, aki 2015-ben érkezett egy nagy büdös SEMMI azokhoz a milliókhoz, tízmilliókhoz képest, akik elindulhatnak északra, ha lakhatatlanná válnak az országaik, elfogy és elpárolog az ivóvizük és sivataggá válnak a maradék termőföldjeik.


Rohadtul nemcsak Európa jövője a tét, hanem az egész bolygó jövője, a gyerekeink jövője. A mi országaink egyenként kicsik és esélyük sincs beleszólni a világpolitikába, de az EU már egy világhatalom, amelyik tehet valamit a bolygónk érdekében.


Itt rólunk és a gyermekeink, az unokáink generációjának jövőjéről egyaránt szó van. Én azt akarom, hogy a gyerekeim és unokáim ne fulladjanak meg és ne pusztuljanak éhen.

2019. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alain Delon ***** válasza:
24%
Persze, hogy nem.
2019. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

8as: melyik az a politikai erő/párt amelyik Magyarországon amelyik a környezetvédelmet tartja legfontosabbnak?

Komolyan kérdezem! Annyira nem követem a pártokat, a kampányaikat, de nem rémlik, hogy bármelyik is említett volna valamit a környezetvédelemről.

2019. máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

A "legfontosabbnak" egyik sem.

Aki foglalkozik a környezetvédelemmel az az LMP és a Momentum.

De az LMP nem fog bejutni, nem érdemes rá szavazni.

2019. máj. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!