Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tekintettel arra, hogy az...

Tekintettel arra, hogy az ország egyre rosszabb helyzetbe kerül, egyre élhetetlenebb a magyarok számára és gyakorlatilag 100%, hogy hamarosan bedől az egészségügy/nyugdíj/oktatás, érdemes a huszas évei végén az embernek végleg külföldre kimennie?

Figyelt kérdés
Jelenleg 25 vagyok, mindenképp legkésőbb 30 évesen szeretnék kimenni, ismerőseim, családtagok, mindenki hasonlóan gondolja, hogy menekülni kell ebből az országból. Ti hogy gondoljátok, 5 évet még azért bír az ország?
2019. máj. 14. 09:05
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki saját maga dönti el hogy megy e vagy sem,Egyébként az ország volt már ennél rosszabb helyzetben is,sajnos elég sokszor.
2019. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Annyit mindig bele fognak rakni hogyca latszat meglegyen így teljesen összeomlani nem fognak,de tény hogy a fasisztoid berendezkedés nem összeegyeztethető az ennyire szociális intézkedésekkel.

Menekülni akkor kell ha az őrület elér egy olyan szintet hogy eu meg nato kilépést akarnak majd.

2019. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Aki komolyan gondolja és tényleg elege van, az nem vár 5 évet. Komolytalan így az elhatàrozàsod. Mire várni?

Egyébként szerintem érdemes megpròbàlni nyugaton. Nyelvet tanulsz, tapasztalatot gyűjtesz, talpraesettebb leszel, új kultúrát, új embereket ismersz meg. Ha jól bànsz a pénzzel, akkor gyűjtögetni is tudsz.

Ha hazajössz is több esélyed lesz a munkaerő piacon a stabil nyelvtudàs+külföldi munkatapasztalatok miatt. (az utóbbi főleg akkor, ha szakmai munkát végzel kint)

Én csak pár hónapot éltem külföldön (Hollandia). Életem egyik legmeghatàrozòbb élménye volt, nem bántam meg.

A többi ismerősöm is ugyanezt mesélni, nem sokan bànjàk meg.

Politikától függetlenül mondom. Hajrá.

2019. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!