Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert hogy tud közössé...

Puzsér Róbert hogy tud közösséget vállalni az oroszbarát, NATO ellenes Gyöngyösi Mártonnal?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy ki, csak együtt utáljuk Orbánt?

Nehogy elkezdjük kimagyarázni ezt a sunyi Gyöngyösit, mert az már a legalja



2019. máj. 19. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Puzsér utálja Orbánt? Állandóan a baloldalt szidja, a Fideszt alig. Ráadásul az a mániája, hogy a Fidesz régen csodálatos volt.
2019. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tudom, csak lepontozásért jöttem!
2019. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Pont úgy, igen. Puzsér, ha egy percig is lennének elvei, úgy kerülné el Gyöngyösit, mint a leprást

De ki fogja magyarázni, mert az ellentétes hìresztelésekkel szemben, nincsenek elvei.


Aki azt elő tudja adni röhögés nélkül, hogy a Jobbik centrum, az bármit meg fog magyarázni


Politikus alapanyag

2019. máj. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 meszike91 ***** válasza:
21%
Mert mi más volna a centrum?
2019. máj. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Most tényleg! Mi a reteknek foglalkozol ezzel a beteg féreggel?
2019. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
Puzsér Róbert mindent megtenne 5 perc hírnévért, akkor gondolod, hogy az ilyesmi gondot okoz neki?
2019. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Puzsér egy tehetségtelen senki, mindenféle elv nélkül. Így könnyű közösséget vállalni BÁRKIVEL.
2019. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 meszike91 ***** válasza:
21%
Lehet utálni Puzsért. Viszont ő legalább nem érdekember. Ha valamit gondol azt kimondja és általában igaza is van.
2019. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én speciel nem Puzsért utálom, hanem Gyöngyösi Mártont, és a hozzá hasonlókat. A kérdésem arra vonatkozott, hogy Puzsér miért fordítja el a fejét, ha politikai érdeke úgy kívánja?
2019. máj. 19. 23:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Úristen! Gyöngyösi Márton a Jobbik tagja, Puzsér Róbert pedig a Jobbikkal vállalt közösséget, máramennyire', nem GYM-el...


Ajánlom a figyelmedbe ezt a videót 21:40-től, hallgasd meg hogy itt mit mond Puzsér egyenesen Gyöngyösinek, pont erről az orosz, kelet vs nyugat témán belül: [link]


21:40-től hallgasd pár percig.

2019. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!